Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

3 faktai apie plaukų slinkimą

Kiekvienas plaukas turi gyvenimo ciklą, todėl jie nuolat keičiasi ir atsinaujina. Per dieną gali iškristi nuo 50 iki 100 plaukų, tačiau pastaruoju metu pastebimas akivaizdus plaukų slinkimo sustiprėjimas. Kas turi įtakos šiam procesui ir kaip jį suvaldyti?

1. Plaukų slinkimas dažnai susijęs su vitaminų ir mineralų trūkumu, todėl rekomenduojama atlikti mikroelementų tyrimą. Dažniausiai mitybą rekomenduojama papildyti cinku, D ir B grupės vitaminais, geležimi bei magniu. Taip pat patariama išsitirti, ar nėra sutrikusi skydliaukės veikla. Naudinga pasidaryti ir plauko svogūnėlio tyrimą. Šis tyrimas padeda nustatyti, ar iš tiesų yra problema ir kokia ji yra. CRESCINA specialistės atlieka šiuos tyrimus vaistinėse nemokamai (tyrimų grafikas www.labo-baltic.eu/nemokamas-tyrimas). Procesą gali paskatinti stresas, infekcija, depresija, staigus svorio kitimas.


2. Galvos odos šveitimas pašalina negyvas ląsteles, pleiskanas bei pagerina odos mikrocirkuliaciją, kas teigiamai veikia plauko prisotinimą maistingų medžiagų, skatina augimą bei yra veiksminga prevencija nuo plaukų slinkimo (plaukų folikulų žiočių užsikimšimas trukdo sveikam plaukų augimui). Skalpo šveitimas ypač rekomenduojamas žmonėms, turintiems riebią galvos odą. Jei išplovus galvą lieka „nešvarios galvos“ kvapas ir jausmas, laikas naudoti šveičiamuosius šampūnus.


3. Plauko svogūnėlius būtina maitinti ir tam rekomenduojama rinktis specialias ampules, kurios nėra paviršinės, nuplaunamos, o įsiskverbia giliai į plauką ir turi ilgalaikį poveikį. Taip ne tik sustabdomas plauko slinkimas, bet ir išretėjusių plaukų zonose pradeda ataugti nauji plaukai.