Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Interviu apie CRESCINA – priemonę plaukų augimui stimuliuoti

Į klausimus atsako gydytoja dermatologė Lina Mikalauskienė,
ERA ESTHETIC AVENUE,
AUŠROS MEDICINOS CENTRAS,
KAUNAS1. Papasakokite trumpai apie problemas, kurias pastebi kirpėjas ir kaip jas spręsti?  


Su galvos plaukuotosios dalies problemomis susiduria beveik kiekvienas. Kirpėjas,  atkreipęs dėmesį, kad difuziškai praretėję plaukai, jų kiekis bei tankis sumažėjęs, išretėję plaukų plotai, gali drąsiai rekomenduoti klientui CRESCINA terapiją, kuri skirta vartoti namuose. Tai nėra vaistas, o Šveicarijoje sukurta ir 9 patentus turinti kosmetinė procedūra. Atlikus klinikinius tyrimus, buvo gauti stulbinantys rezultatai, 100 proc. teigiamas rezultatas visiems testo dalyviams. Rezultatai nuo +7 iki + 41 naujo plauko į 1,8 cm2 tiriamoje zonoje.     
CRESCINA produktų sudėtis: amino rūgštys, glikoproteinas, nikotinamidas. Sudedamosios dalys ypatingos, nes skatina fiziologinį plauko augimą, stabdo jo retėjimą, išslinkimą, pamaitina, suteikia jam elastingumo. 
 
Crescina Re-Growth  vartotojų įvertinimas: Teigiamas atauginimo rezultatas 85% vartotojų. (6205 teigiami atsiliepimai iš 7300  apklaustųjų, naudojųsių LABO produktus)

Genetinį galvos plaukų praretėjimą galima sustabdyti naudojant šią priemonę, bet jos negalima naudoti antakių bei barzdos srityje. Naudoti labai paprasta: nuo pirmadienio iki penktadienio ištrinti galvos plaukuotąją dalį vieną kartą vakare. Atlikus įtrynimą, gali atsirasti lyg dilgčiojimas, deginimas, tačiau tai greitai praeina. Priemonę reikia naudoti 2–4 mėnesius. 

2. Jeigu kirpėjas šį produktą išbandys savo klientui 1–2 kartus, ar bus koks nors efektas? 


Jeigu pabandys, bet neintensyviai, tai padidins tik plaukų kiekio tankį. 

3. Ar CRESCINA priemonė daro įtaką plaukų spalvai? 


Ne, CRESCINA jokios įtakos plaukų spalvai neturi. 

4. Kada geriau kirpėjui naudoti CRESCINA priemonę – prieš ar po dažymo? 


Po dažymo, tačiau praėjus kelioms dienoms, nes po dažymo galvos oda jautresnė. 

5. Kokio stiprumo - koncentracijos produktą rekomenduoti profilaktiškai? 

Kirpėjai gali rekomenduoti visiems savo klientams CRESCINA 200 stiprumo koncentracijos produktus, kaip profilaktinę priemonę plaukui stiprinti.  Profilaktikai užtenka 1 ampulės į savaitę. Tai bus puikus  „maistas plauko svogunėliui ir plauko struktūrai“.

6. Kuo unikali CRESCINA terapija? 

Crescina Re-Growth nėra tik plaukų slinkimą mažinanti priemonė. CRESCINA Re-Growth produktai skatina fiziologinį plaukų atauginimą retėjančiose vietose, kur plaukų svogūnėliai nėra visiškai sunykę.

Yra du pagrindiniai skirtumai tarp dviejų reiškinių:
Plaukų praradimo ir retėjimo atveju yra būtina skatinti natūralų plaukų atauginimą paveikiant plauko svogūnėlį. 
Stimuliuojant plaukų ataugimą retėjančiose vietose, Crescina yra puiki KOSMETINĖ ALTERNATYVA GYDYMUI VAISTAIS. O  taip pat transplantavimui estetinėje chirurgijoje, kuris yra labai brangus.

Ačiū, už atsakymus.