Interviu apie CRESCINA – priemonę plaukų augimui stimuliuoti

Į klausimus atsako gydytoja dermatologė Lina Mikalauskienė,
ERA ESTHETIC AVENUE,
AUŠROS MEDICINOS CENTRAS,
KAUNAS1. Pranešimas kirpėjui: kokią žinutę nusiųsti žmogui? 


Su galvos plaukuotosios dalies problemomis susiduria beveik kiekvienas. Kirpėjas,  atkreipęs dėmesį, kad difuziškai praretėję plaukai, jų kiekis bei tankis sumažėjęs, išretėję plaukų plotai, CRESCINA drąsiai gali skirti žmogui naudoti namuose. Tai nėra vaistas, o kosmetikos priemonė, kuri pasižymi šveicariška kokybe. Atlikus jos klinikinius tyrimus, buvo gautas net 100proc. teigiamas rezultatas visiems testo dalyviams. Rezultatai nuo +7 iki + 41 naujo plauko į 1,8 cm2 gydomoje zonoje.     
Į šio produkto sudėtį įeina: amino rūgštys, glikoproteinas, nikotinamidas. Sudedamosios dalys ypatingos, nes skatina fiziologinį plauko augimą, stabdo jo retėjimą, išslinkimą, pamaitina, suteikia jam elastingumo. 

Crescina Re-Growth 100% efektyvumas visiems testo dalyviams.
Atauginimo rezultatai nuo +7 iki + 41 naujo plauko į 1,8 cm2 gydomoje zonoje.     
 
Crescina Re-Growth  vartotojų įvertinimas: Teigiamas atauginimo rezultatas 85% vartotojų. (6205 teigiami atsiliepimai iš 7300  apklaustųjų, naudojųsių LABO produktus)

Genetinį galvos plaukų praretėjimą galima sustabdyti naudojant šią priemonę, bet jos negalima naudoti antakių bei barzdos srityje. Naudoti labai paprasta: nuo pirmadienio iki penktadienio ištrinti galvos plaukuotąją dalį vieną kartą vakare. Atlikus įtrynimą, gali atsirasti lyg dilgčiojimas, deginimas, tačiau tai greitai praeina. Priemonę reikia naudoti 2–4 mėnesius. 

2. Jeigu kirpėjas šį produktą išbandys savo klientu 1–2 kartus, ar bus koks nors efektas? 


Jeigu pabandys, bet neintensyviai, tai padidins tik plaukų kiekio tankį. 

3. Ar ši priemonė kenkia plaukų spalvai? 


Ne, jokios įtakos neturi. 

4. Kada geriau kirpėjui naudoti šią priemonę – prieš ar po dažymo? 


Po dažymo, tačiau praėjus kelioms dienoms, nes po dažymo galvos oda jautresnė. 
Kirpėjai gali rekomenduoti savo klientams nauduoti  Crescina namuose, geriau poziciją 200  nes ji labai veiksminga profilaktiškai visiems. Pozicija 200 tinka stiprinimui. Galima naudoti ir po ampulę į savaitę. Tai kaip „maistas plauko svogunėliui ir plauko struktūrai“.


5. Kuo skiriasi ši priemonė nuo kitų prekės ženklų tokių pat priemonių? 


Lyginimas neatliktas, nes tai būtų nekorektiška, tačiau atlikti klinikiniai tyrimai pagrindė šios priemonės 100 proc. veiksmingumą.

Crescina Re-Growth yra  Kosmetikos Produktas ampulėse kuris skatina fiziologinį plaukų atauginimą retėjančiose vietose, kur plaukų svogūnėliai nėra visiškai sunykę.
Crescina Re-Growth nėra tik plaukų slinkimą mažinanti priemonė. 
Yra du pagrindiniai skirtumai tarp dviejų reiškinių:
Plaukų praradimo ir retėjimo atveju yra būtina skatinti natūralų plaukų atauginimą paveikiant plauko svogūnėlį. 
Stimuliuojant plaukų ataugimą retėjančiose vietose, Crescina yra puiki KOSMETINĖ ALTERNATYVA GYDYMUI VAISTAIS. O  taip pat transplantavimui estetinėje chirurgijoje, kuris yra labai brangus.

VISOSE DIDŽIAUSIOSE VAISTINĖSE