Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Kodėl pavasarį suaktyvėja plaukų slinkimą ir kaip padėti plaukams?PAVASARINIS PLAUKŲ SLINKIMAS

Kodėl pavasarį slenka plaukai?


Kaip žinome, per dieną žmogui gali iškristi nuo 50 iki 100 plaukų. Kiekvienas plaukas turi savo gyvenimo ciklą - nuo 2 iki 7 metų, todėl plaukai keičiasi ir atsinaujina. Pavasarį galime pastebėti, kad moterims plaukų slinkimas sustiprėjo ir tapo labiau pastebimas. Labiausiai plaukų netenkama visame galvos odos plote.


Kodėl tai vyksta?

 

Dažniausiai gausus plaukų slinkimas pavasarį yra susiję su vitaminų ir mineralų trūkumu, todėl svarbu skirti daugiau dėmesio organizmo stiprinimui iš vidaus ir išorės. Procesą gali skatinti stresas, infekcija, depresija, nevisavertė mityba, staigus svori kitimas.


Ką daryti?

 

1) Pavasarį pradėkite vartoti vitaminų ir mineralų kompleksus, turinčius cinko,vitaminų D ir B grupės, geležies, magnio.

 

2) Venkite dietų - mityba turi būti subalansuota (baltymai, riebalai ir angliavandeniai). Baltymai yra statybinė medžiaga keratinui formuoti.


3) Plaukus džiovinkite natūraliai arba kuo vėsesniu džiovintuvo rėžimu, neperkaitinkite šaknų.


4) Atlikite galvos odos šveitimą (angl. pylingą)

Galvos odos šveitimas padeda pašalinti negyvas ląsteles ir pleiskanas bei pagerina odos mikrocirkuliaciją, kas teigiamai veikia plauko prisotinimą maistingomis medžiagomis, skatina plauko augimą bei yra veiksminga  prevencija nuo plaukų slinkimo. Ypatingai galvos odos šveitimas rekomenduojamas žmonėms, turintiems riebią galvos odą. Jei ką tik išplovus galvą kvepiančiais šampūnais, lieka „nešvarios galvos“ kvapas, tai reiškia, kad pats laikas pasidaryti galvos šveitimą. Trichologė atkreipia dėmesį į mitą, kad reikia rečiau trinkti galvą, atvirkščiai, galvos odą reikia gerai valyti. Plaukų folikulų žiočių užsikimšimas trukdo sveikam plaukų augimui.


5) Maitinkite plauko svogūnėlį specialiomis ampulėmis. Rinkitės tik tas priemonės, kurios nėra paviršinės, nuplaunamos, o įsiskverbia giliai į plauką ir tampa veiklios ilgesnį laiką. Taip ne tik sustabdomas plauko slinkimas, bet ir iškritusių plaukų vietoje pradeda augti nauji plaukai.


UAB BIOFARMACIJA trichologė Natalija Buslova pateikia rekomendacijas ir atrinko priemones, kurios užtikrintų visapusišką pagalbą plaukams:


1. Šveičiamasis šampūnas su aminorūgštimis Crescina Re-Growth HFSC. Aktyvūs komponentai cisteinas, lizinas, glikoproteinas bei HFSC* („Stem-Engine“) ir HSSC** kompleksai skatina natūralų plaukų augimą, storina plauką, gerina galvos odos būklę, aktyvuoja miegančius svogūnėlius, efektyviai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių, pleiskanas, nedirgina jautrios galvos odos, sudėtyje esantis glicerinas drėkina, maitina ir apsaugo plaukus, turi antistatinį poveikį ir yra neutralaus aromato. Šampūnas paruošia galvos odą CRESCINA ampulių naudojimui. Naudoti 1 kartą per savaitę sausai galvos odai, 2-3 kartus riebiai. Plaukite tik galvos odą, bet ne visą plauką. Visam plaukui rinkitės LABO gamintojo šampūnus su 3 hialurono rūgštimis pagal galvos odos poreikius: VOLUME didinti apimčiai, DELICATE jautriai odai, SEBORRHEA nuo seborėjos, DANDRUFF nuo pleiskanų.


2. Panaudojus šampūną keletą savaičių jau efektyvu pradėti naudoti CRESCINA HFSC100% ampulių kompleksą. Pakuotėje esančias dviejų tipų permatomos ir gintarinės spalvos ampules naudojame pakaitomis 5 dienas iš eilės ir darom 2 dienų pertrauką. Viduje rasite išsamią naudojimo instrukciją su schema pagal savaitės dienas.


Kaip veikia ampulės?

 

CRESCINA HFSC 100% ampulės skatina fiziologinį plaukų augimą, veikia sveikus ir neaktyvius folikulus, stimuliuoja keratino gamybą. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ leidžia „Crescina HFSC“ 100 proc. sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. Priemonė neveikia visiškai atrofuotų folikulų. Sudėtyje yra būtinas mitybos kompleksas sveikam plaukų augimui. Lizinas, cisteinas yra aminorūgštys, kurios yra pagrindiniai keratino komponentai, todėl dėl šių komponentų trūkumo plaukai tampa trapūs, praranda elastingumą ir blizgesį. Į ampulių sudėtį taip pat įeina patentuotas kompleksas, skatinantis atsinaujinimą.


Kokio stiprumo ampules rinktis 200, 500 ar 1300:

- Profilaktikai rinkitės CRESCINA 200 stiprumo ampulių kompleksą (pakuotė po 40 vnt.: 20 + 20).

- Esant labai aktyviam slinkimui ir retėjimui rinkitės labiau koncentruotą 500 arba 1300 stiprumo kompleksą (pakuotė po 40 vnt. 20 + 20). Rekomenduojamas nepertraukiamas 2 mėnesių kursas, siekiant pamatyti pirmuosius rezultatus. Maksimalus efektas išryškėja po 4 mėn. naudojimo.

 

ĮSPĖJIMAI dėl ampulių naudojimo!

Ampules tepti vakare tik ant sausos, švarios galvos odos pagal sklastymų linijas. Saugokite, kad nepatektų ant veido odos, kaklo, į akis. Nereikia nuplauti.

• Kosmetinės priemonės sudėtyje yra nestipriai kraujagysles plečiančio komponento, kuris trumpam gali sukelti nestiprų odos deginimo jausmą ir odos paraudimą. Tai normali reakcija, paraudimas netrukus praeina.

• Tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti injekcijoms. Nenuryti. Jeigu priemonės pateko į akis arba ant gleivinių, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


PREVENCIJA LAIKU padės iki vasaros susigrąžinti tankius ir vešlius plaukus!