Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Kuo unikali naujoji CRESCINA TRANSDERMIC produktų linija?

NAUJOS KARTOS FORMULĖ!
Kuo unikali naujoji CRESCINA TRANSDERMIC produktų linija? CRESCINA TRANSDERMIC tai naujos kartos patobulinta produkto formulė su tarpląstelinio įsiskverbimo technologija. Folikulų angos užima 4,6 % viso galvos odos paviršiaus, o likusi galvos odos dalis užima 95,4% viso paviršiaus. Įprastai produktų veikliosios medžiagos pasisavinamos tik per folikulų angas. Naujosios LABO TRANSDERMINĖS technologijos dėka pasisavinimas įvyksta papildomai ir tarpląsteliniu keliu per galvos odos paviršių, todėl šiame produkte veikliosios medžiagos net 100% įsiskverbia į plauko sistemą (ex vivo tyrimai su Franzo difuzinėmis ląstelėmis). 


TRANSDERMINĖS technologijos dėka veikliosios „Re-Growth“ ir HFSC kompleksų medžiagos gali iki 100% įsiskverbti į plauko sistemą padedamos jų mažo molekulinio svorio (nuo 100 i 20 000 Da) ir trijų stiprinamųjų elementų (pentileno glikolio, decileno glikolio, kaprililo glikolio). Šveicarijos patentas Nr. CH 711 466.Kaip veikia CRESCINA ampulės?
CRESCINA HFSC 100% ampulės skatina fiziologinį plaukų augimą, veikia sveikus ir neaktyvius folikulus, stimuliuoja keratino gamybą. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ leidžia „Crescina HFSC“ 100 proc. sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. Priemonė neveikia visiškai atrofuotų folikulų. Sudėtyje yra būtinas mitybos kompleksas sveikam plaukų augimui. Lizinas, cisteinas yra aminorūgštys, kurios yra pagrindiniai keratino komponentai, todėl dėl šių komponentų trūkumo plaukai tampa trapūs, praranda elastingumą ir blizgesį. Į ampulių sudėtį taip pat įeina patentuotas kompleksas, skatinantis atsinaujinimą.-----------------------

Jei kyla klausimų dėl produktų pasirinkimo susisiekite su mumis +370 678 75528, info@labo-baltic.eu.