Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

ODOS JAUNYSTĘ sauganti hialurono rūgštis ir peptidai - inovacinis užpildas veido raukšlėms iš Šveicarijos FILLERINA®.

Šiandien dauguma suvokia chirurginių intervencijų riziką, todėl ieško alternatyvių sprendimų/Shutterstock nuotr.
 
Hialurono rūgštis sulaiko drėgmę elastino ir kolageno sluoksniuose, sudarančiuose pamatinį odos karkasą. Nuo hialurono kiekio organizme priklauso, kiek oda bus elastinga, stangri ir spindinti. Šiandien dauguma suvokia chirurginių intervencijų riziką, todėl ieško alternatyvių sprendimų.

Hialurono rūgštis yra natūrali sudedamoji mūsų odos dalis, kurios randama ne tik paviršiniame epidermio, bet ir gilesniuose dermos sluoksniuose. Jos su metais natūraliai mažėja, todėl būtina pagalvoti apie kasdienes priemones su šia rūgštimi, jau nuo 18 metų“, – atkreipia dėmesį grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dermatologė Justė Kantauskaitė.

Gyd. dermatologė Justė Kantauskaitė/Organizatorių nuotr.
Gyd. dermatologė Justė Kantauskaitė/Organizatorių nuotr.

Kaip atsirinkti efektyvius produktus su hialuronu?

Lentynose gausu produktų su hialurono rūgštimi. Tačiau kaip išmokti skaityti etiketes, sužinoti priemonių sudedamąsias dalis ir suprasti, kurios bus efektyvios? Produkte esanti hialurono rūgštis nebūtinai pasieks giliuosius odos sluoksnius.

 

Dažniausiai kasdienio naudojimo priemonėse randama didelės molekulinės masės hialurono rūgštis. Mūsų odos paviršinės ląstelės nuolat, kas 28–56 dienas, atsinaujina, todėl tokio produkto poveikis bus trumpalaikis ir paviršinis.

Tam, kad hialurono rūgštis pateisintų lūkesčius ir atliktų savo darbą – ne tik drėkintų paviršių, bet ir didintų elastingumą, stangrumą, suteiktų apimties norimoms zonoms, – privalo būti itin mažos molekulinės masės, bent jau 1 000 daltonų.

Produktai su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais kasdien naudoti
Produktai su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais kasdien naudoti

Revoliucinė formulė

Po ilgamečių tyrimų Šveicarijos mokslininkai atrado formulę, kuri yra išsigelbėjimas bijančioms adatų. Tai neinvazinis hialurono užpildas su peptidais FILLERINA, skirtas naudoti namuose išoriškai.

Produkto unikalumas – 6 skirtingos itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1 000 iki 2 000 000 daltonų) ir peptidai – trumposios aminorūgštys, vadinamieji informacijos nešėjai, dėl kurių hialuronas pasiekia giliausius odos sluoksnius.

Kompleksiškai naudojant FILLERINA užpildą 14 dienų, o vėliau dieninį, naktinį, paakių ir lūpų kremą, raukšlių gylis užpildomas nuo 21,8 proc. iki 54,8 proc., skruostikaulių apimtis padidėja nuo 2,5 mm iki 3,6 mm, o lūpų – nuo 14,2 proc. iki 44,7 proc.

FILLERINA rinkinyje esančiais patentuotais antgaliais priemonė lengvai ir paprastai užtepama ant odos probleminėse vietose – ant veido, kaklo, iškirptės raukšlelių, skruostikaulių ir lūpų. Produkto poveikis yra kaupiamasis ir išlieka
3–4 mėnesius.

Pirmasis neinvazinis hialurono rūgščių užpildas. Analogų neturinti sudėtis: net 6 skirtingos hialurono rūgštys, Šveicarijoje patentuota formulė.
Pirmasis neinvazinis hialurono rūgščių užpildas. Analogų neturinti sudėtis: net 6 skirtingos hialurono rūgštys, Šveicarijoje patentuota formulė.

Antioksidantų svarba

Dermatologės J. Kantauskaitės teigimu, didelį poveikį odos būklei daro ir gyvenimo būdas. „Oksidacinį jos stresą aktyvina oro užterštumas, kaitinimasis saulėje, stresas, netaisyklinga mityba. Norintiems turėti švytinčią odą patartina papildyti mitybą cinku, o į racioną įtraukti antioksidantų – vitaminų A, E, D, C. Žinoma, būtina gerti pakankamai vandens – tai dažniausiai užmirštama rudenėjant“, – apibendrina dermatologė. Produktui įsisavinti būtinas didesnis vandens vartojimas.

Šypsokis drąsiai – tavo laimės  raukšlelėmis pasirūpins FILLERINA.

Įsigyti galite www.fillerina.lt ir didžiosiose vaistinėse.

Atsisiųsti straipsnį