2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

bioODA VEIDO KAUKĖ

 • 2.99€

bioODA VEIDO KAUKĖ - 7290010115754 - BIOFARMACIJA kaukės - bioODA KAUKĖ  NEGYVOSIOS JŪROS JUODASIS PURVASKOLAGENAS I TIPOHIALURONO RŪGŠTISVITAMINAS C Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų

bioODA KAUKĖ 

NEGYVOSIOS JŪROS JUODASIS PURVAS
KOLAGENAS I TIPO
HIALURONO RŪGŠTIS
VITAMINAS C


Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.bioODA kaukė 

Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė s su I tipo kolagenu, hialuronu ir Vitaminu C. Tinka visų tipų odai. 100 % natūralios kilmės produktas. Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be kaolino, glicerino, dažiklių, konservantų ar parabenų!


Negyvoji Jūra

Žemiausia žemės vieta, per tūkstančius metų gelmėse sukaupusi dideles koncentracijas natūralių mineralų ir mikroelementų: sidabro, silicio, kalcio, magnio, geležies (III), kalio, titano, (IV), cinko ir kt. Tai vienintelis telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.


bioODA kaukės poveikis:

 • Stangrina ir skaistina odą, regeneruoja, mažina melanino sintezę, šviesina dėmeles ir vienodina odos atspalvį.
 • Mažina raukšleles, intensyviai drėkina odą ir lėtina odos senėjimo procesus.
 • Detoksikuoja, šalina skysčių perteklių iš audinių, skatina lipolizės procesą, valo odą ir šalina negyvas ląsteles.
 • Stiprina kapiliarų sieneles, stimuliuoja kraujotaką.

KLINIKINIAI TYRIMAI

Akredituotojoje tyrimų laboratorijoje J.S. HAMILTON, 2 mėnesius buvo vykdomas klinikinis (aparatinis) bei kokybinis apklausos tyrimas, (bioODA KAUKĖ  produkto naudojimo ir instrumentinio bandymo ataskaitos nr. 263094/21/sev J.S. HAMILTON, laboratorija 2021 m.), kuriame dalyvavo 22 žmonės (16 - 60 amžiaus vyrai ir moterys, turintys skirtingą odos tipą ir jautrią odos būklę).

Sudedamosios medžiagos:

 • Negyvosios jūros juodasis purvas.
 • I tipo Kolagenas (1000 - 3000 DA).
 • Hialurono rūgštis (8000 - 50 000 DA).
 • Vitaminas C (askorbo rūgštis).

Sudedamosios dalys: Negyvosios jūros juodojo purvo milteliai, hidrolizuotas I tipo kolagenas, askorbo rūgštis (vitaminas C), natrio hialuronatas.


Gamintojas: „Gadot Biochemical Industries Ltd.“, P.O.B. 10636 Haifa, Izraelis.
Atstovas Lietuvoje: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, Lietuva, info@biofarmacija.lt, +37068778417, www.biofarmacija.eu

Informacinis lapelis

Naudojimas:

 1. Vieno pakelio miltelius (10 g) išmaišykite indelyje su pasirinktu skysčiu. Miltelius sumaišykite su panašiu kiekiu skysčio, kol gausite kremo tirštumo masę.  Norėdami šaldančio, gaivinančio kaukės efekto, minėtus ingredientus naudokite atvėsintus, o šildančio, atpalaiduojančio – pašildytus.
 2. Kaukę tepkite ant švarios, drėgnos  odos. Tolygiai paskleiskite mentele arba rankomis. Netepkite arti akių ir lūpų zonos.
 3. Kaukę laikykite 15 - 20 min (neleiskite išdžiūti, neperlaikykite), nuplaukite šiltu vandeniu, kol ji dar drėgna. Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę. Riebiai odai 1-2 kartus per savaitę.Įspėjimai: Tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su sudirgusia, jautria ar alergiška oda. Prieš naudojimą išbandykite vidinėje riešo pusėje. 

Sudėtis

Sudedamosios dalys: Negyvosios jūros juodojo purvo milteliai, hidrolizuotas I tipo kolagenas, askorbo rūgštis (vitaminas C), natrio hialuronatas.

Atsiliepimai