DOVANA Labo Delicate šampūnas vyrams 19,50€ vertės, perkant virš 115€ (negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams)
2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 35€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA® Dieninis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 1 lygis, 50 ml

  • 56.00€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA® Dieninis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 1 lygis, 50 ml - 8051417235563 - FILLERINA® hialurono užpildai nuo raukšlių - FILLERINA® dieninis kremas su raukšleles užpildančiuoju (filler'io) poveikiu, 50 ml. Drėkinamasis ir apsauginis kremas su SPF 15. Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, giliai drėkina, st


FILLERINA® dieninis kremas su raukšleles užpildančiuoju (filler'io) poveikiu, 50 ml. Drėkinamasis ir apsauginis kremas su SPF 15. Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, giliai drėkina, stangrina ir skaistina veido odą. Unikali kremo sudėtis –  6 skirtingos, itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) ir peptidai. Produkto formulė užtikrina produkto veikliųjų medžiagų įsiskverbimą iki giliausių odos sluoksnių - dermos („ex vivo“ tyrimas). Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. Kasdienei veido odos priežiūrai. Kremas gali būti naudojamas vienas ar kartu su kitais FILLERINA® produktais. Šveicarijos patentas SWISS PATENT CH 705 713.

GRADE 1 (1 stiprumo lygis) - silpniausias produktas.

Naudoti ryte ant nuvalytos veido odos. Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis.

Pagaminta LABO International SRL, Italy, pagal Šveicarijos prekinį ženklą. 


KAIP IŠSIRINKTI?
Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 (1 lygis) - silpniausios koncentracijos produktas. Naudokite, jei šiuo metu pas Jus formuojasi pirmosios raukšlės ir mimikos raukšlelės, prasidėjęs veido odos suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. 

GRADE 2 (2 lygis) - vidutinio stiprumo produktas.  Naudokite, jei šiuo metu yra nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina matomų raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.  
GRADE 3 (3 lygis) - stipriausias produktas. Naudokite, jei šiuo metu yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. 

Atsiliepimai