Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

FILLERINA Naktinis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis 50 ml

  • 84.00€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA Naktinis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis 50 ml - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

FILLERINA® naktinis 
maitinamasis kremas su filler'io (užpildo) poveikiu. Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, stangrina ir skaistina veido odą. Unikali kremo sudėtis –  6 skirtingos itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) ir peptidai. Produkto formulė užtikrina produkto veikliųjų medžiagų įsiskverbimą iki giliausių odos sluoksnių - dermos („ex vivo“ tyrimas). Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. Kasdienei veido odos priežiūrai. Pabuskite ryte su stangresne, pailsėjusia, giliai pridrėkinta veido oda. Naktinis kremas gali būti naudojamas vienas ar kartu su kitais FILLERINA® produktais. Šveicarijos patentas SWISS PATENT CH 705 713.

GRADE 2 (2 lygis) - vidutinės koncentracijos produktas. 50 ml. 

Naudoti vakare ant nuvalytos veido odos. Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis. 

Pagaminta LABO International SRL, Italy, pagal Šveicarijos prekinį ženklą. 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMO STIPRUMO PRODUKTĄ?
FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis):

GRADE 1 Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. 
GRADE 2 Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.
GRADE 3 Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas.

Atsiliepimai