DOVANA Labo Delicate šampūnas vyrams 19,50€ vertės, perkant virš 115€ (negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams)
2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 35€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA Naktinis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 1 lygis 50 ml

  • 69.00€
  • 51.75€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA Naktinis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 1 lygis 50 ml - 8051417235594 - FILLERINA® hialurono užpildai nuo raukšlių - FILLERINA® NAKTINIS maitinamasis kremas su filler'io (užpildo) poveikiu. Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, stangrina ir skaistina veido odą. Unikali kremo sudėtis 

FILLERINA® NAKTINIS maitinamasis kremas su filler'io (užpildo) poveikiu. Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, stangrina ir skaistina veido odą. Unikali kremo sudėtis –  6 skirtingos itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) ir peptidai. Produkto formulė užtikrina produkto veikliųjų medžiagų įsiskverbimą iki giliausių odos sluoksnių - dermos („ex vivo“ tyrimas). Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. Kasdienei veido odos priežiūrai. Pabuskite ryte su stangresne, pailsėjusia, giliai pridrėkinta veido oda. Naktinis kremas gali būti naudojamas vienas ar kartu su kitais FILLERINA® produktais. Šveicarijos patentas SWISS PATENT CH 705 713.

GRADE 1 (1 lygis) - silpniausios koncentracijos produktas. 50 ml. 

Naudoti vakare ant nuvalytos veido odos. Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis. 

Pagaminta LABO International SRL, Italy, pagal Šveicarijos prekinį ženklą. 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMO STIPRUMO PRODUKTĄ?
FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis):

GRADE 1 Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. 
GRADE 2 Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.
GRADE 3 Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas.

Atsiliepimai