2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA rinkinys AKIŲ JAUNYSTEI - paakiams ir akių vokams (Grade 2 vidutinio stiprumo)

  • 158.70€
  • 111.09€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA rinkinys AKIŲ JAUNYSTEI - paakiams ir akių vokams (Grade 2 vidutinio stiprumo) - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

Paruošėme specialų FILLERINA rinkinį akių jaunystei, kuriame parinkti efektyvūs produktai, skirti mažinti ir užpildyti raukšleles aplink akis bei pakelti akių vokus.

FILLERINA rinkinį paakiams ir akių vokams pakelti (Grade 2 - vidutinės koncentracijos) sudaro:

1. FILLERINA 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml. Efektyviai užpildo ir mažina raukšles, pakelia vokus, atkuria odos elastingumą.
2. FILLERINA Paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 15 ml. Skirtas kasdienei paakių ir lūpų priežiūrai su raukšleles užpildančiuoju poveikiu. Grade 2 stiprumo produktas tinkamas, kuomet yra matomos vidutinio gylio raukšlelės. 
3. BIOFARMACIJA maisto papildas gali neatitikti paveikslėlyje pavaizduotos prekės (Dovaną įdedame tokią, kurią tuo metu turime sandėlyje).
4. Mėginėlių rinkinys

Rinkinių ir dovanų kiekis bei akcijos laikas ribotas, tad nepraleiskite. ✨ NO STRESS Paakių ir akių vokų užpildo rinkinį 2 sudaro:

Fillerina 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml

Sužinok daugiau apie produktą

FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis, 15 ml.

Sužinok daugiau apie produktą
Atsiliepimai