DOVANA Labo Delicate šampūnas vyrams 19,50€ vertės, perkant virš 115€ (negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams)
2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 35€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA rinkinys AKIŲ JAUNYSTEI - paakiams ir akių vokams (Grade 2 vidutinio stiprumo)

  • 158.70€
  • 111.09€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA rinkinys AKIŲ JAUNYSTEI - paakiams ir akių vokams (Grade 2 vidutinio stiprumo) - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

Paruošėme specialų FILLERINA rinkinį akių jaunystei, kuriame parinkti efektyvūs produktai, skirti mažinti ir užpildyti raukšleles aplink akis bei pakelti akių vokus.

FILLERINA rinkinį paakiams ir akių vokams pakelti (Grade 2 - vidutinės koncentracijos) sudaro:

1. FILLERINA 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml. Efektyviai užpildo ir mažina raukšles, pakelia vokus, atkuria odos elastingumą.
2. FILLERINA Paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 15 ml. Skirtas kasdienei paakių ir lūpų priežiūrai su raukšleles užpildančiuoju poveikiu. Grade 2 stiprumo produktas tinkamas, kuomet yra matomos vidutinio gylio raukšlelės. 
3. NAUJIENA! BIOFARMACIJA maisto papildas „NO STRESS“ - burnoje tirpstantys milteliai (10 pakelių). Padėkite atsipalaiduoti kūnui ir mintims. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją.
+ DOVANA - kosmetinė*.
*Kosmetinė gali skirtis savo spalva ir forma negu pavaizduota reklamoje (Dovaną įdedame tokią, kurią tuo metu turime sandėlyje: sidabrinę arba auksinę, mažesnio arba didesnio formato). 

Rinkinių ir dovanų kiekis bei akcijos laikas ribotas, tad nepraleiskite. ✨ NO STRESS Paakių ir akių vokų užpildo rinkinį 2 sudaro:

Fillerina 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml

Sužinok daugiau apie produktą

FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis, 15 ml.

Sužinok daugiau apie produktą

NO STRESS, Maisto papildas, 10 pakelių

Sužinok daugiau apie produktą

Atsiliepimai