DOVANA kiekvienam pirkėjui bioODA maisto papildas su kolagenu ir hialuronu (29,50€ vertės). Galioja perkant už 115€*, *negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams.

FILLERINA "START 3" kosmetikos rinkinys

  • 197.70€
  • 132.00€


FILLERINA kosmetikos rinkinyje „START 3“ rasite svarbiausias priemones odos grožiui ir gerai savijautai iš vidaus šaltajam sezonui! Rinkinys tinka ir moterims, ir vyrams. Rinkiniui galioja speciali -34% nuolaida + 3 ypatingos DOVANOS + dovanų įdėsime įvairių FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėlių. Rinkinių ir dovanų kiekis ribotas. 

Rinkinio sudėtis:

1) FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 2x30 ml + du aplikatoriai. 14 dienų rinkinys. Moterims ir vyrams. GRADE 3. GRADE 3 - stipriausios koncentracijos produktas tinkamas naudoti, kai yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Produktas skirtas vidutinio gylio raukšlių užpildymui, skruostų ir lūpų apimties didinimui.

Poveikis:

  • giliai drėkina ir skaistina odą,
  • mažina ir užpildo veido, kaklo raukšleles;
  • pakelia veido kontūrą;
  • lygina raukšles tarp antakių, aplink akis, aplink lūpas,
  • lygina gilias nosies ir lūpų kampo raukšles;
  • didina skruostikaulių apimtį;
  • užpildo ir suteikia daugiau putlumo lūpoms.


2)  
PRE-FILLERINA kreminio odos prausiklio 50 ml ir šepetėlio rinkinys.

3)  + DOVANA ImunoX POWER 300 maisto papildas. 1 pakelyje - 300% dienos normos: Cinko, Vitamino C ir vitamino D3. Pakuotėje 14 pakelių.

4)  + DOVANA bioODA maisto papildas grožiui. bioODA padės puoselėti Tavo grožį ir savijautą iš vidaus. Sudėtyje: Kolagenas, Vitaminas C, Hialurono rūgštis, Magnis, Cinkas.

5) + DOVANA sidabro spalvos mini LABO kosmetinė.

5) + DOVANA Įvairūs FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėliai.

KAIP IŠSIRINKTI Jums tinkamiausio stiprumo FILLERINA produktus?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų (GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3), pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 (1 lygis) Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 

GRADE 2 (2 lygis) Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Matomų raukšlių užpildymas, skruostų ir lūpų apimties didinimas. Vidutinio stiprumo produktas. 

GRADE 3 (3 lygis) Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Stipriausias produktas. 

Atsiliepimai