DOVANA kiekvienam pirkėjui bioODA maisto papildas su kolagenu ir hialuronu (29,50€ vertės). Galioja perkant už 115€*, *negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams.

FILLERINA "START 1" kosmetikos rinkinys

  • 167.70€
  • 111.00€

FILLERINA kosmetikos rinkinyje „START 1“ rasite svarbiausias priemones odos grožiui ir gerai savijautai iš vidaus! Rinkinys tinka ir moterims, ir vyrams. Rinkiniui galioja speciali -30% nuolaida + 2 ypatingos DOVANOS + dovanų įdėsime įvairių FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėlių. Rinkinių ir dovanų kiekis ribotas.

Rinkinio sudėtis:

GRADE 1 produktas tinkamas naudoti, kai yra prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 

Poveikis:

  • giliai drėkina ir skaistina odą,
  • mažina ir užpildo veido, kaklo raukšleles;
  • pakelia veido kontūrą;
  • lygina raukšles tarp antakių, aplink akis, aplink lūpas,
  • lygina gilias nosies ir lūpų kampo raukšles;
  • didina skruostikaulių apimtį;
  • užpildo ir suteikia daugiau putlumo lūpoms.


2)  
PRE-FILLERINA kreminio odos prausiklio 50 ml ir šepetėlio rinkinys.

3)  + DOVANA ImunoX POWER 300 - naujasis BIOFARMACIJA maisto papildas imunitetui ir grožiui stiprinti iš vidaus. 1 pakelyje - 300% dienos normos: Cinko, Vitamino C ir vitamino D3. Pakuotėje 14 pakelių.

4)  + DOVANA sidabro spalvos mini LABO kosmetinė.

5)   Įvairūs FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėliai.

 

KAIP IŠSIRINKTI Jums tinkamiausio stiprumo FILLERINA produktus?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų (GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3), pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 (1 lygis) Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 

GRADE 2 (2 lygis) Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Matomų raukšlių užpildymas, skruostų ir lūpų apimties didinimas. Vidutinio stiprumo produktas. 

GRADE 3 (3 lygis) Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Stipriausias produktas. 
Atsiliepimai