DOVANA kiekvienam pirkėjui bioODA maisto papildas su kolagenu ir hialuronu (29,50€ vertės). Galioja perkant už 115€*, *negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams.

FILLERINA "START 3" kosmetikos rinkinys

 • 197.70€
 • 132.00€

FILLERINA kosmetikos rinkinyje „START 3“ rasite svarbiausias priemones odos grožiui ir gerai savijautai iš vidaus šaltajam sezonui! Rinkinys tinka ir moterims, ir vyrams. Rinkiniui galioja speciali nuolaida + BIOFARMACIJA maisto papildas DOVANŲ + įdėsime dovanų FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėlių. *Šių rinkinių ir  pridedamų dovanų kiekis ribotas. 

Rinkinio sudėtis:

1) FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 2x30 ml + du aplikatoriai. 14 dienų rinkinys. Moterims ir vyrams. GRADE 3 -  taistipriausios koncentracijos produktas, kuris skirtas naudoti, kai yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Produktas skirtas vidutinio gylio raukšlių užpildymui, skruostų ir lūpų apimties didinimui.

Poveikis:

 • giliai drėkina ir skaistina odą,
 • mažina ir užpildo veido, kaklo raukšleles;
 • pakelia veido kontūrą;
 • lygina raukšles tarp antakių, aplink akis, aplink lūpas,
 • lygina gilias nosies ir lūpų kampo raukšles;
 • didina skruostikaulių apimtį;
 • užpildo ir suteikia daugiau putlumo lūpoms.

2) PRE-FILLERINA kreminis odos prausiklis 50 ml su masažiniu šepetėliu. Produktas švelniai, bet giliai valo, drėkina ir paruošia veido odą maksimaliam Fillerio efektui gauti (Naujiena!).

3) + DOVANA ImunoX POWER 300 maisto papildasNaujas ir galingas BIOFARMACIJA maisto papildas imunitetui ir grožiui. pakelyje - 300% dienos normos: Cinko, Vitamino C ir vitamino D3. Pakuotėje 14 pakelių.

4) + DOVANA mini kosmetinė*.
*P.S. Kosmetinė gali skirtis savo spalva ir forma negu pavaizduota reklamoje (Dovaną įdedame tokią, kurią tuo metu turime sandėlyje: sidabrinę arba auksinę, mažesnio arba didesnio formato).

5) + DOVANA - įvairūs FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėliai.

Rinkinių ir dovanų kiekis bei akcijos laikas ribotas, tad nepraleiskite. ✨ 


KAIP IŠSIRINKTI Jums tinkamiausio stiprumo FILLERINA produktus?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų (GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3), pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

 • GRADE 1 (1 lygis) Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 
 • GRADE 2 (2 lygis) Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Matomų raukšlių užpildymas, skruostų ir lūpų apimties didinimas. Vidutinio stiprumo produktas. 
 • GRADE 3 (3 lygis) Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Stipriausias produktas. Rinkinį sudaro:

FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 3 lygis

Sužinok daugiau apie produktą

PRE-FILLERINA kreminio odos prausiklio 50 ml ir šepetėlio rinkinys

Sužinok daugiau apie produktą

ImunoX POWER 300, maisto papildas, 14 pakelių

Sužinok daugiau apie produktą

Atsiliepimai