DOVANA kiekvienam pirkėjui bioODA maisto papildas su kolagenu ir hialuronu (29,50€ vertės). Galioja perkant už 115€*, *negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams.

FILLERINA rinkinys AKIŲ JAUNYSTEI - paakiams ir akių vokams (Grade 3 stipriausios koncentracijos)

  • 173.70€
  • 118.00€

FILLERINA specialus rinkinys akių jaunystei, kuriame parinkti efektyvūs produktai, skirti mažinti ir užpildyti raukšleles aplink akis bei pakelti akių vokus, o dovanų pridėsime BIOFARMACIJA maisto papildus❗ 

FILLERINA rinkinį Paakiams ir Akių vokams (Grade 3 - stipriausios koncentracijos) sudaro:

1. FILLERINA 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml. Efektyviai užpildo ir mažina raukšles, pakelia vokus, atkuria odos elastingumą.
2. FILLERINA Paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 15 ml. Skirtas kasdienei paakių ir lūpų priežiūrai su raukšleles užpildančiuoju poveikiu. Grade 3 stipriausios koncentracijos produktas tinkamas, kuomet yra gilios raukšlelės. 
3. NAUJIENABIOFARMACIJA maisto papildas „NO STRESS“ - burnoje tirpstantys milteliai (10 pakelių). Padėkite atsipalaiduoti kūnui ir mintims. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją.
+ DOVANA - kosmetinė*.
*Kosmetinė gali skirtis savo spalva ir forma negu pavaizduota reklamoje (Dovaną įdedame tokią, kurią tuo metu turime sandėlyje: sidabrinę arba auksinę, mažesnio arba didesnio formato). 

Rinkinių ir dovanų kiekis bei akcijos laikas ribotas, tad nepraleiskite. ✨ 


NO STRESS Paakių ir akių vokų užpildo rinkinį 3 sudaro:

Fillerina 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml

Sužinok daugiau apie produktą

FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 3 lygis, 15 ml

Sužinok daugiau apie produktą

NO STRESS, Maisto papildas, 10 pakelių

Sužinok daugiau apie produktą

Atsiliepimai