2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 3 lygis, 15 ml

  • 72.00€
  • 43.20€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 3 lygis, 15 ml - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

FILLERINA® paakių ir lūpų kontūro kremas su 6 skirtingomis itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštimis ir peptidais, 15 ml. Šis GRADE 3 (stipriausios koncentracijos produktas) yra skirtas naudoti, vidutinio gylio raukšlių užpildymui bei lūpų apimties didinimui, taip pat kai yra yra matomas akivaizdus veido odos/ paakių zonos / lūpų zonos audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Šveicarijoje patentuota formulė. 

  • Unikalios sudėties kremas užpildo ir mažina vidutinio gylio raukšleles.
  • Giliai drėkina, stangrina, suteikia odai švytėjimo ir gaivumo pojūtį.
  • Produktas mažina akių zonos ir lūpų zonos raukšleles. 
  • Naudoti kasdien, ryte ir (ar) vakare ant paakių odos ir aplink lūpas.
  • Tinka ir moterims, ir vyrams. Visiems odos tipams. Dermatologiškai patikrintas. 

Efektyviausią kremą naudoti derinant kartu su kitais FILLERINA® produktais.
Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis. 

 

KAIP IŠSIRINKTI tinkamiausio stiprumo FILLERINA® produktą?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 (1 lygis) - silpniausios koncentracijos produktas. Naudokite, jei šiuo metu pas Jus formuojasi pirmosios raukšlės ir mimikos raukšlelės, prasidėjęs veido odos suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei domina pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. 

GRADE 2 (2 lygis) - vidutinio stiprumo produktas.  Naudokite, jei šiuo metu yra nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina matomų raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.  
GRADE 3 (3 lygis) - stipriausias produktas. Naudokite, jei šiuo metu yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Atsiliepimai