2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

Fillerina 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml

  • 96.00€

Nemokamas pristatymas
Fillerina 932 Eyes&Eyelids Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 15 ml - 8051417764230 - FILLERINA® hialurono užpildai nuo raukšlių - NAUJIENA! FILLERINA 932 Eyes&Eyelids dermatologinis gelis, poveikiu prilygstantis užpildui, skirtas užpildyti raukšles prie išorinio akies kampučio („žąsies kojeles“), paakių zonos raukšles ir pakelti akNAUJIENA!
FILLERINA 932 Eyes&Eyelids d
ermatologinis gelis, poveikiu prilygstantis užpildui, skirtas užpildyti raukšles prie išorinio akies kampučio („žąsies kojeles“), paakių zonos raukšles ir pakelti akių vokus. 

Naujoji FILLERINA 932 formulė su 9 skirtingomis HIALURONO rūgšties molekulėmis, 3 skirtingomis KOLAGENO molekulėmis ir 2 rūšių ELASTINO molekulėmis specialiai sukurta, kad efektyviai veiktų plonoje ir jautrioje akių srityje. 

POVEIKIS:
  • Užpildo ir mažina išorinio akies kampo raukšleles (vadinamas „žąsų kojeles“) ir raukšleles aplink akis,
  • Pakelia akių vokus, kad jie neužkristų,
  • Atkuria elastingumą aplink akis ir vokų zonoje, 
  • Sumažina "maišelius" po akimis,
  • Su specialiu, piršto galiuko formos aplikatoriumi, skirtu masažavimui. FILLERINA 932 Eyes&Eyelids VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS


Naujosios priemonės „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ sudėtyje yra 9 skirtingos hialurono rūgštys, ypač efektyviai prasiskverbiančios į odos sluoksnius (ex vivo bandymas su Franzo ląstelėmis) užpildomos raukšlės ir audiniai, atkuriama ankstesnė akių vokų forma. Hialurono rūgščių poveikį papildo 3 rūšių kolageno molekulių ir 2 rūšių elastino molekulių, kurios taip pat yra skirtingo molekulinio svorio, poveikis – jos stangrina ir suteikia plastiškumo akių srities ir vokų audiniams. „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ poveikį taip pat padidina sudėtyje esantis „Matrifull“ peptidas. Jį perduoda ciklodekstrinas, kuris gerina odos audinių trofizmą ir natūralų užpildymo medžiagų perdirbimą, pasiekiant užpildomų audinių putlėjimo efektą; taip pat sudėtyje yra heksapeptido, kuris padeda perduoti vandens molekules per odą ir palaikyti reikiamą odos drėgmę, bei chondroitino sulfatą. Visų molekulių poveikis buvo ex vivo patikrintas naudojant Franzo ląsteles, nes jos gali prasiskverbti iš odos paviršiaus į giliausius sluoksnius. Molekulių formulė yra pritaikyta plonai akių srities odai, siekiant optimizuoti molekulių prasiskverbimą, taip pat užpildymo ir pakėlimo efektą dėl veikliųjų medžiagų tankį ir elastingumą didinančio poveikio (žr. toliau esančią lentelę).

 

ODOS KOSMETINIS UŽPILDAS

 

„Fillerina“ priemonės, kurios „Labo“ kompanijoje kuriamos nuo 2007 m. (šiais metais registruotas prekinis ženklas) yra pirmosios pasaulyje raukšlių užpildymo ir putlinimo procedūros skirtos naudoti namuose. Produktai poveikiu prilygsta kosmetiniams užpildams, tačiau yra skirti naudoti namų sąlygomis ir išoriškai. Produkto pavadinimas kilęs iš angliško žodžio „filler“, reiškiančio „užpildas“ ir yra skirtas spręsti odos senėjimo požymius ir užpildyti besiformuojančias raukšleles. Pagrindinių veikliųjų medžiagų - skirtingų formų specialių hialurono rūgščių - dėka yra skirtingai užpildomi vidurinieji ir giliausi odos sluoksniai. Panašiai kaip ir hialurono rūgšties užpildų, naudojamų estetinėje medicinoje, taip ir „Fillerinos“ priemonių paskirtis yra leisti dideliems kiekiems hialurono rūgšties giliai prasiskverbti į odos audinius (ex vivo bandymas): surišdamos vandenį šios molekulės užpildo audinių tarpląstelinius tarpus taip suteikdamos audiniams apimties, tūrio ir stangrumo. Senstant hialurono rūgšties, esančios kūne, ypač odoje, vis mažėja, todėl odos būklė suprastėja – ji suglemba, nes audiniuose susidaro tuštumų, sumažėja tūris. Tokius senėjimo požymius galima pastebėti aplink akis, šioje veido srityje atsiranda raukšlių, ypač prie išorinio akies kampučio, akių vokų oda praranda tonusą ir tankį, todėl akių vokai užkrinta, o paakiai paburksta.

 

Transderminė technologija:

 

Prasiskverbti per odą sunku. Siakiant, kad hialurono rūgšties molekulės, kaip ir kitos „Fillerinos“ funkcinės molekulės, galėtų prasiskverbti į skirtingus odos sluoksnius, LABO mokslininkai sukūrė transderminę technologiją, pagrįstą labai maža veikliųjų medžiagų molekuline mase. Tai yra svarbiausia sąlyga, kad molekulės garantuotai prasiskverbtų į odos sluoksnius. Būtent dėl šio kontroliuojamo prasiskverbimo veikliosios medžiagos tikrai padaro poveikį. Nurodomi procentai yra hialurono rūgšties tirpalo ir funkciškai aktyvių molekulių transderminio prasiskverbimo rodiklis praėjus 24 valandoms. Transderminis prasiskverbimas tapo įmanomu pritaikius naują „Labo“ technologiją ir atlikus bandymus su Franzo ląstelėmis. Skirtumas versus teorinė vertė 100 % atspindi eksperimentinių klaidų procedūrose, taikytose tyrime, sumą; šie skirtumai yra laikomi priimtinais ir yra tokie maži, kad jie nepaveikia tyrimo rezultatų.

 

KAM SKIRTAS PRODUKTAS? 

„Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ GRADE 3 Plus užpildas yra naudojamas, kai matomos raukšlelės prie išorinio akies kampučio ir šiek tiek užkritę akių vokai.

 

KAIP NAUDOTI?

Specialus „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ aplikatorius yra pagamintas iš hipoalerginio plastiko ir turi piršto formos galiuką, skirtą masažavimui.

 

Norėdami teisingai išspausti priemonės, atsargiai spustelėkite viršutinę cilindro dalį (pirmą kartą reikia spustelėti kelis kartus). Nedidelį kiekį gelio išspauskite ir tolygiu sluoksniu dozatoriumi paskleiskite aplink dešinę ir kairę akį bei ant abiejų vokų. Praėjus 3 minutėms dozatoriaus antgaliu įmasažuokite gelį, kol jis visiškai susigers. Procedūrą kartokite bent du kartus per dieną, ryte ir vakare, o siekiant dar efektyvesnio poveikio galite naudoti ir dažniau. Rekomenduojama naudoti priemonę bent vieną mėnesį ir kursą kartoti kelis kartus per metus, pavyzdžiui, kas 3 mėnesius. Siekiant, kad produktas veiktų efektyviau, prieš tepant „Fillerina“ gelį, išgerkite dvi stiklines vandens. 

Perspėjimai. Odos kosmetinė priemonė, skirta naudoti tik išoriškai. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Nenurykite.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo šviesos ir karščio šaltinio.

 

REKOMENDUOJAME kartu naudoti šiuos produktus siekiant maksimalaus EFEKTYVUMO: 

  •   FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis. Intensyvus 14 dienų kursas.
  •   FILLERINA® veido kremai: dieninis kremas 50 ml, naktinis kremas 50 ml, akių ir lūpų kontūro kremas 15 ml.

Sudėtis

Ingredients: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Carbomer, 1,2 Hexanediol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydrolyzed Collagen, Tropolone, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Decylene Glycol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Chondroitin Sulfate, Soluble Collagen, Palmitoyl Tripeptide-38, Acetyl Hexapeptide-37, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.

Atsiliepimai