2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

FILLERINA "START 3" kosmetikos rinkinys odos jaunystei

 • 197.70€
 • 138.39€

Nemokamas pristatymas
FILLERINA "START 3" kosmetikos rinkinys odos jaunystei - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

FILLERINA kosmetikos rinkinyje „START 3“ rasite svarbiausias priemones odos jaunystei ir gerai savijautai iš vidaus! Tinka odai,  kai yra matomos gilios odos raukšlės ir matomas akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas.  Tinka visų tipų odai. Dermatologiškai patikrinti produktai. Rinkiniui galioja speciali nuolaida + BIOFARMACIJA maisto papildas DOVANŲ + įdėsime dovanų FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėlių. Rinkinys tinka moterims ir vyrams. 

Rinkinio sudėtis:

1) FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 2x30 ml + du aplikatoriai. 14 dienų rinkinys. Moterims ir vyrams. GRADE 3 -  tai stipriausios koncentracijos produktas, kuris skirtas naudoti, kai yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Produktas skirtas vidutinio gylio raukšlių užpildymui, skruostų ir lūpų apimties didinimui.

Poveikis:

 • giliai drėkina ir skaistina odą,
 • mažina ir užpildo veido, kaklo raukšleles;
 • pakelia veido kontūrą;
 • lygina raukšles tarp antakių, aplink akis, aplink lūpas,
 • lygina gilias nosies ir lūpų kampo raukšles;
 • didina skruostikaulių apimtį;
 • užpildo ir suteikia daugiau putlumo lūpoms.

2) PRE-FILLERINA kreminis odos prausiklis 50 ml su masažiniu šepetėliu. Produktas švelniai, bet giliai valo, drėkina ir paruošia veido odą maksimaliam Fillerio efektui gauti (Naujiena!).

3) + DOVANA ImunoX POWER 300 maisto papildasNaujas ir galingas BIOFARMACIJA maisto papildas imunitetui ir grožiui. pakelyje - 300% dienos normos: Cinko, Vitamino C ir vitamino D3. Pakuotėje 14 pakelių.

4) + DOVANA mini kosmetinė*.
*P.S. Kosmetinė gali skirtis savo spalva ir forma negu pavaizduota reklamoje (Dovaną įdedame tokią, kurią tuo metu turime sandėlyje: sidabrinę arba auksinę, mažesnio arba didesnio formato).

5) + DOVANA - įvairūs FILLERINA ir CRESCINA produktų mėginėliai.

Rinkinių ir dovanų kiekis bei akcijos laikas ribotas. ✨ 


KAIP IŠSIRINKTI Jums tinkamiausio stiprumo FILLERINA produktus?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų (GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3), pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

 • GRADE 1 (1 lygis) Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 
 • GRADE 2 (2 lygis) Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Matomų raukšlių užpildymas, skruostų ir lūpų apimties didinimas. Vidutinio stiprumo produktas. 
 • GRADE 3 (3 lygis) Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Stipriausias produktas. Rinkinį sudaro:

FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 3 lygis

Sužinok daugiau apie produktą

PRE-FILLERINA kreminio odos prausiklio 50 ml ir šepetėlio rinkinys

Sužinok daugiau apie produktą

ImunoX POWER 300, maisto papildas, 14 pakelių

Sužinok daugiau apie produktą

Atsiliepimai