Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

HyaMAX 500 MG

  • 32.00€

HyaMAX 500 MG - - - HIALURONO RŪGŠTIES MOLEKULĖS TAVO STIKLINĖJE! Padeda papildyti organizmo atsargas dideliu kiekiu hialurono  28 DIENOMS

HIALURONO RŪGŠTIES MOLEKULĖS TAVO STIKLINĖJE!

Padeda papildyti organizmo atsargas dideliu kiekiu hialurono 

28 DIENOMS

Informacinis lapelis

28 DIENOMS

Rusvųjų jūrų dumblių ekstraktai padeda:

  • Drėkinti ir palaikyti normalią odos būklę,
  • Atnaujinti/regeneruoti odos ląsteles,
  • Pagerinti odos elastingumą ir jos struktūrą.

Vartojimas: 1 pakelį per dieną po valgio ar valgio metu. Miltelius lėtai berdami į vandenį/sultis (200 ml) greitai išmaišykite ir gautą tirpalą išgerkite.Atkreipiame dėmesį, kad sudėtyje yra hialurono rūgštis, be jokių tirpiklių, be emulsiklių, todėl išmaišyti milteliai skystyje įgauną žėlė gumuliukų konsistenciją. Toks tirpalas jau paruoštas vartojimui, o jei pageidaujate, kad žėlė gumuliukai visiškai ištirptų, galite palaukti apie 20-30 min., kol pamažu pasidarys vientisa masė.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 C temperatūroje.  Saugoti nuo drėgmės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nėščiosios, maitinančios krūtimi moterys  prieš vartodami šį produktą turėtų pasitarti su gydytoju. Netinka vaikams.

Gamintojas: „Gadot Biochemical Industries“, Ltd., P.O.B. 10636 Haifa, Izraelis.
Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, Lietuva, admin@biofarmacija.lt, + 370 671 17538, www.biofarmacija.eu

Sudėtis

Sudedamosios dalys: natrio hialuronatas, rusvųjų jūrų dumblių ekstraktai (Laminaria Algae ir Ascophyllum nodosum).

1 pakelyje:

Kiekis

%RMV*

Hialurono rūgšties

500 mg

 -

Rusvųjų jūrų dumblių ekstraktai

50 mg

 -

 

 

*RMV – referencinė maistinė vertė procentais.

Grynasis kiekis: 28 g ( 28 pakeliai x 1 g)

Vartojimas: 1 pakelį per dieną po valgio ar valgio metu. Miltelius lėtai berdami į vandenį/sultis (200 ml) greitai išmaišykite ir gautą tirpalą išgerkite.

Atkreipiame dėmesį, kad sudėtyje yra hialurono rūgštis, be jokių tirpiklių, be emulsiklių, todėl išmaišyti milteliai skystyje įgauną žėlė gumuliukų konsistenciją. Toks tirpalas jau paruoštas vartojimui, o jei pageidaujate, kad žėlė gumuliukai visiškai ištirptų, galite palaukti apie 20-30 min., kol pamažu pasidarys vientisa masė.


 

Atsiliepimai