Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

CREXY Blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis

 • 66.00€
 • 46.20€

Nemokamas pristatymas
CREXY Blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis - 8051417929233 - CRESCINA® MOTERIMS nuo plaukų slinkimo ir retėjimo - „CREXY Lashes and Brows“ - tai blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis. Su dvipusiu aplikatoriumi: plonasis šepetėlis skirtas geliu tepti ties blakstienų šaknimis (ant viršutinio voko krašto), o cilindrinis šepetė
„CREXY Lashes and Brows“ - tai blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis. Su dvipusiu aplikatoriumi: plonasis šepetėlis skirtas geliu tepti ties blakstienų šaknimis (ant viršutinio voko krašto), o cilindrinis šepetėlis skirtas tepti per visą antakių ir blakstienų plaukelių ilgį. Lengvos tekstūros, skaidrus gelis, neapsunkina blakstienų, lengvai pasiskirsto ir greitai džiūsta.

CREXY Lashes and Brows poveikis:
• Skatina blakstienų augimą, storina trumpas ir retas blakstienas. 
• Skatina antakių augimą, tankina retus antakių plaukelius,
• Dėl struktūrinių savybių gelis yra puikus makiažo pagrindas – padeda ilgiau išlikti tušui ir palengvina blakstienų dažymą.
• Blakstienų ir antakių plaukeliai atauga ilgesni, storesni ir tankesni. 
• Atkuria plauko stiebo struktūrą, stimuliuoja augimą, todėl plaukas tampa lygesnis ir atsparesnis makiažo ir makiažo valymo keliamam stresui. 


   Produkto savybės:
   • Patikrintas oftalmologų;
   • Be hormonų;
   • Dermatologinis - kosmetinis produktas;
   • Atliktas sunkiųjų metalų testas (neturi nikelio, chromo ir kobalto);
   • Be kvapiųjų medžiagų;
   • Nebandyta ant gyvūnų.


   Produkto veiksmingumo tyrimai: 
   Tyrimais įrodytas 100 % veiksmingumas* visiems tiriamiesiems subjektams po 120 dienų kasdienio naudojimo.                                                                      
   • Blakstienos pailgėja + 18% naudojant 90 dienų.  
   (+ 11% po 30 dienų; + 14% po 60 dienų; + 19% po 120 dienų).
   • Blakstienos pastorėja 100% visų tiriamųjų po 90 dienų naudojimo. 
   (65% tiriamųjų po 30 dienų; 95% tiriamųjų po 60 dienų; 100% tiriamųjų po 120 dienų).

   Produkto formulė: 
   CREXY sudėtyje yra trijų tipų skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulių: 800 daltonų, 200000 daltonų ir 2000000 daltonų. Hialurono rūgštis dėl labai mažos 800 daltonų molekulinės masės gali įsiskverbti į plauko stiebą ir užpildyti žievės zoną. Savo ruožtu didelės molekulinės masės 200000 ir 2000000 daltonų hialurono rūgštis lieka kutikulėje, atkurdama plauko stiebo struktūrą, todėl plaukas tampa lygesnis ir atsparesnis makiažo, o ypač valymo keliamam stresui. Acetilo tripeptidas-3 padeda plaukui prisitvirtinti prie odos ir didina plauko folikulą, todėl plaukeliai auga ilgesni ir storesni.

   Blakstienų/antakių ir plauko stiebo analogija, šioje priemonėje yra 7 augimo faktoriai, sudarantys plokštelinį (ang. Plate-like) kompleksą (Šveicarijos patentas Nr. CH 713 030): sh-polipeptidas-11, sh-polipeptidas-1, sh-oligopeptidas-1, sh-polipeptidas-9, sh-polipeptidas-3, sh-oligopeptidas-2, sh-polipeptidas- 31. Šie augimo aktoriai ypač veiksmingai stimuliuoja plaukų augimą, todėl padeda blakstienų ir antakių plaukeliams užaugti ilgiems ir tankiems. Hialurono rūgštis yra dar viena svarbi dalis, esanti giliai plauko viduje (odos spenelyje ir jungiamojo audinio apvalkale): ji skatina blakstienų augimą anageninėje fazėje, odos spenelio ląstelių proliferaciją bei augimą ir būtiną plauko augimui keratinocitų proliferaciją.

   Svarbu - CREXY produkte nėra hormoninių ingredientų.

   Transderminė technologija.
   „Labo“ patentuotos transderminės technologijos dėka veikliosios „Crexy Lashes and Brows“ komplekso medžiagos gali įsiskverbti į plauko sistemą ne tik per folikulo ertmę, bet ir per odos sluoksnius (ex vivo tyrimai su Franzo difuzinėmis ląstelėmis), padedamos jų mažo molekulinio svorio ir 3 stiprinamųjų elementų: pentileno glikolio, decileno glikolio, kaprililo glikolio. Šveicarijos patentas Nr. CH 711 466.


   *Plačiau apie veiksmingumo tyrimą:
   Visi rezultatai yra statistiškai reikšmingi. Dvigubai aklas placebu kontroliuojamas instrumentinis in vivo klinikinis tyrimas atliktas su 20 moterų, priklausančių 18–60 metų amžiaus grupei, kurios naudojo priemonę 120 dienų iš eilės. Bandymo metu buvo vertinami du parametrai - blakstienų ilgio padidėjimas (instrumentinis parametras) ir blakstienų storio padidėjimas (klinikinis parametras). Blakstienos ilgio padidėjimas. Instrumentinis parametras: + 18% naudojant 90 dienų; + 11% po 30 dienų; + 14% po 60 dienų; + 19% po 120 dienų. Blakstienos pastorėjimas. Klinikinis parametras: 100% visų tiriamųjų po 90 dienų naudojimo; 65% tiriamųjų po 30 dienų; 95% tiriamųjų po 60 dienų; 100% tiriamųjų po 120 dienų.

   Kaip naudotis

   „CREXY Lashes and Brows“ turi du skirtingus šepetėlius, kuriais lengvai paskirstysite produktą. • Naudokite ryte ir vakare ant kruopščiai nuvalyto akių kontūro. • Plonuoju šepetėliu gelį tepkite ties blakstienų šaknimis (ant viršutinio voko krašto). Cilindriniu šepetėliu tepkite gelį per visą antakių ir blakstienų plaukelių ilgį. • Naudojant ryte, rekomenduojama palaukti kelias minutes, kad gelis išdžiūtų ir tik po to naudoti makiažo priemones. Dėl struktūrinių savybių gelis yra puikus makiažo pagrindas – padeda ilgiau išlikti tušui ir palengvina blakstienų dažymą. • Po naudojimo rekomenduojama aplikatorius nuplauti drungnu vandeniu. Įspėjimai. Vietiniam naudojimui. Patikrinta oftalmologų. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Tik išoriniam naudojimui. Nepraryti. Saugotis, kad priemonė nepatektų į akis ir gleivinę. Saugoti nuo vaikų. Prieš naudojimą išimti kontaktinius lęšius. Pasireiškus dirginimui, skalauti drungnu vandeniu ir nutraukti naudojimą.

   Sudėtis

   INGREDIENTS: AQUA, SODIUM HYALURONATE, BUTYLENE GLYCOL, C13-14 ISOPARAFFIN, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, HYDROGENATED LECITHIN, SH-POLYPEPTIDE-11, GLYCERIN, TRIFOLIUM PRATENSE FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SH-POLYPEPTIDE-3,  HYDROXYACETOPHENONE, POLYACRYLAMIDE, DEXTRAN, PENTYLENE GLYCOL, SH-POLYPEPTIDE-9, LAURETH-7, SH-POLYPEPTIDE-1, SH-OLIGOPEPTIDE-1, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, SODIUM OLEATE, SH-OLIGOPEPTIDE-2, SH-POLYPEPTIDE-31, DECYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE.

   Atsiliepimai