DOVANA Labo Delicate šampūnas vyrams 19,50€ vertės, perkant virš 115€ (negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams)
2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 35€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

CRESCINA HFSC ampulių kompleksas plaukų slinkimo stabdymui ir plaukų atauginimui VYRAMS, 500 stiprumo, 40 vnt. (20+20) (Didelė pakuotė)

  • 215.00€

Nemokamas pristatymas
CRESCINA HFSC ampulių kompleksas VYRAMS 500 , 40 vnt. (20+20) - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!


CRESCINA HFSC COMPLETE TREATMENT dvigubo poveikio ampulių kompleksas VYRAMS, skirtas plaukų slinkimo stabdymui, plaukų atauginimui išretėjusiose vietose ir plaukų stiprinimui. 500 koncentracijos produktas yra skirtas naudoti esant vidutinio plaukų retėjimo ir rimto plikimo atvejais. 20 vnt.x 3,5 ml. 

Poveikis: 

  • Stabdo plaukų slinkimą.
  • Padeda palaikyti fiziologinį plaukų augimą.
  • Veikia sveikus ir neaktyvius folikulus.
  • Stiprina plaukus.
  • Stimuliuoja keratino gamybą.
  • Dermatologinis kosmetinis produktas, skirtas išoriniam naudojimui. 
  • Speciali formulė vyrams. 
  • 100 % efektyvumas visiems tyrimo dalyviams*

Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ 100% sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. 

Pakuotėje: yra 40 vnt. ampulių (20 vnt. geltonų CRESCINA Re-Growth HFSC ampulių ir  20 vnt. permatomų CRESCINA  Anti-Hair Loss HSSC ampulių). Tai ekonomiška, didžiausio dydžio pakuotė. Pakuotė skirta net 2 mėnesių naudojimo kursui (naudojant po pilną ampulę) arba net 4 mėnesių kursui (naudojant po pusę ampulės, jei plaukai trumpi arba retesni). Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml preparato. 

„Crescina Re-Growth HFSC“ geltonos spalvos ampulė – sudėtyje yra augimą skatinantis, patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą;

„Crescina Anti-Hair Loss HSSC“ permatoma ampulė – sudėtyje esančios pagrindinės veikliosios sudedamosios dalys (hidroksiprolinas, asparagininė rūgštis, fermentų aktyvatorius ir taurinas) bei hidrolizuotas mielių baltymas ir acetilo tetrapeptidas-3 stiprina plaukų šaknis (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro), HSSC kompleksas saugo ir palaiko sveiką galvos odos būklę. Ši priemonė skirta naudoti siekiant išvengti fiziologinių priežasčių sukelto plaukų slinkimo arba jį sumažinti.

Svarbu. Produktas neveikia visiškai sunykusių plauko folikulų. Todėl rekomenduojamas naudoti tik esant fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo ir  slinkimo atvejais. Jei kyla klausimų, dėl Jūsų plauko folikulo būklės, kviečiame atvykti į NEMOKAMUS vaistinėse vykstančius tyrimus, kuriuos atlieka mūsų specialistės ir išsitirti savo galvos odos būklę. Daugiau informacijos apie tyrimus ir grafiką rasite čia: www.labo-baltic.eu/nemokamas-tyrimas 


***
KOKIOS KONCENTRACIJOS CRESCINA PRODUKTĄ PASIRINKTI?
Rinkitės pagal dabartinę plaukų slinkimo ir retėjimo būklę: 200 – silpniausią produktą, jei yra pradinė retėjimo stadija arba profilaktikai, 500 – jei yra vidutinė retėjimo stadija, 1300 – stipriausią produktą, jei yra pažengusi retėjimo stadija (žr. skalę su nuotraukomis). 

KUO SKIRIASI CRESCINA ampulės vyrams ir moterims?
CRESCINA linijoje yra atskiri produktai vyrams ir moterims. CRESCINA moterims skirtos ampulės yra labiau pritaikytos dažytam plaukui,  jį saugo, tausoja. Taip pat sudėtis yra papildyta plauką apsaugančiomis ir tausojančiomis medžiagomis, nes moterų plaukai yra labiau veikiami „streso“ (aukšta džiovinimo ir šukuosenos formavimo temperatūra, cheminių plaukų formavimo ir fiksacijos priemonių naudojimas, dažymas).100 % efektyvumas visiems tyrimo dalyviams*

(*4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo Crescina HFSC, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t.y. mažiausiai +7 daugiausiai +41, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu. Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf).


Kaip naudotis

Kompleksinis plaukų slinkimo mažinimas vienu metu naudojant šias priemones: Crescina Re-Growth HFSC 100 % (gintarinės spalvos ampulė) ir Crescina Anti-Hair Loss HSSC (permatoma ampulė). Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml priemonės Crescina HFSC 100 %. Naudoti kasdien 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), o po to padaryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 20+20 ampulių, skirtų kompleksiniam 2 mėnesių kursui (kursą galima kartoti kelis kartus per metus). Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso daroma 2–4 mėn. pertrauka.

Atsiliepimai

SERTIFIKATAI

Swiss Patent CH 693 814 A5
Swiss Patent CH 693 815 A5
Swiss Patent CH 697 229 B1
Swiss Patent CH 703 390 B1
Swiss Patent CH 693 816 A5
Swiss Patent CH 704 629 B1
USA Patent US 6,479
059 B2 European Patent EP 2 561 858