DOVANA Labo Delicate šampūnas vyrams 19,50€ vertės, perkant virš 115€ (negalioja 1+1 akcijoms ir rinkiniams)
2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Nemokami tyrimai Užsisakyk naujienlaiškį Dovanų kuponas Kontaktai

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100% plaukų ataugimą skatinančios ampulės VYRAMS, 500 stiprumo, 10 vnt.

  • 99.00€
  • 59.40€

Nemokamas pristatymas
CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100% plaukų ataugimą skatinančios ampulės VYRAMS 500, 10 vnt. - Nemokamas pristatymas nuo 35€. Patogus atsiskaitymas. Galima pirkti išsimokėtinai!

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100% plaukų ataugimą skatinančios ampulės VYRAMS, 500 stiprumo (Vidutinė retėjimo stadija), 10 vnt. 

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - tai specialiai vyrams sukurtos ampulės galvos odai, kurios skatina natūralų, fiziologinį plaukų augimą, veikia sveikus ir neaktyvius folikulus, stimuliuoja keratino gamybą. 500 koncentracijos produktas yra skirtas naudoti esant vidutiniam plaukų retėjimui. Sudėtyje yra patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Steam-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius – ciklodekstrinus, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą. Neveikia visiškai atrofuotų folikulų. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%  sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. Dermatologinis kosmetinis produktas, skirtas išoriniam naudojimui. Speciali formulės vyrams. 

Pakuotėje: yra 10 vnt. CRESCINA Re-Growth HFSC ampulių, skirtų 2 savaičių naudojimo kursui naudojant po pilną ampulę arba 4 savaičių naudojimo kursui naudojant po pusę ampulės (jei plaukai trumpi arba retesni). Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml preparato. 

Svarbu. Produktas neveikia visiškai sunykusių plauko folikulų. Todėl rekomenduojamas naudoti tik esant fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo ir  slinkimo atvejais. Jei kyla klausimų, dėl Jūsų plauko folikulo būklės, kviečiame atvykti į NEMOKAMUS vaistinėse vykstančius tyrimus, kuriuos atlieka mūsų specialistės ir išsitirti savo galvos odos būklę. Daugiau informacijos apie tyrimus ir grafiką rasite čia: www.labo-baltic.eu/nemokamas-tyrimas 

***
KOKIOS KONCENTRACIJOS CRESCINA PRODUKTĄ PASIRINKTI?
Rinkitės pagal dabartinę plaukų slinkimo ir retėjimo būklę: 200 – silpniausią produktą, jei yra pradinė retėjimo stadija arba profilaktikai, 500 – jei yra vidutinė retėjimo stadija, 1300 – stipriausią produktą, jei yra pažengusi retėjimo stadija (žr. skalę su nuotraukomis). 

KUO SKIRIASI CRESCINA ampulės vyrams ir moterims?
CRESCINA linijoje yra atskiri produktai vyrams ir moterims. CRESCINA moterims skirtos ampulės yra labiau pritaikytos dažytam plaukui,  jį saugo, tausoja. Taip pat sudėtis yra papildyta plauką apsaugančiomis ir tausojančiomis medžiagomis, nes moterų plaukai yra labiau veikiami „streso“ (aukšta džiovinimo ir šukuosenos formavimo temperatūra, cheminių plaukų formavimo ir fiksacijos priemonių naudojimas, dažymas).

***

100% efektyvumas visiems tyrimo dalyviams
*

(*4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo Crescina HFSC, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t.y. mažiausiai +7 daugiausiai +41, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu. Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf).Kaip naudotis

Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml „Crescina HFSC“ priemonės. Naudoti kasdien 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 10 ampulių. Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso daroma 2–4 mėn. pertrauka.

Atsiliepimai

SERTIFIKATAI

Swiss Patent CH 693 814 A5
Swiss Patent CH 693 815 A5
Swiss Patent CH 697 229 B1
Swiss Patent CH 703 390 B1
Swiss Patent CH 693 816 A5
Swiss Patent CH 704 629 B1
USA Patent US 6,479
059 B2 European Patent EP 2 561 858