Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Sveiki

Šveicarijos mokslo pažanga ir gamtos turtai Tavo grožiui ir puikiai savijautai!

UAB „Biofarmacija“ nuo įsikūrimo pradžios 2012 metais, vadovaujasi principais, kurie leidžia mums būti ne tik išskirtiniais regione, bet ir Jums suteikti galimybę savo įprastą maisto racioną papildyti unikaliais maisto papildais. O nuo 2017 m. kartu su partneriais „Labo Cosprophar Suisse“ Baltijos šalyse pristatome priekinius ženklus CRESCINA ir FILLERINA. „Labo Cosprophar Suisse“ kompanija buvo įkurta 1989 m. Šveicarijoje. Produkcija yra gaminama Šveicarijoje ir Italijoje. CRESCINA - tai plaukų terapijos priemonės, kurios stimuliuoja fiziologinį plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą. FILLERINA - pirmasis pasaulyje neinvazinis užpildas veido raukšlėms su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais. 

CRESCINA HFSC 100% 
KAS ATRODO BUVO NEĮMANOMA, DABAR TAPO REALU! 

Plaukų retėjimas ir slinkimas yra opi grožio problema tiek vyrams, tiek moterims, o mes sakome, kad turime unikalų sprendimą – plaukų augimą skatinančią ir slinkimą stabdančią priemonių liniją CRESCINA HFSC 100%!  

Gamintojas „Labo Cosprophar Suisse“ 1998 m. patentavo originalią „Crescina Re-Growth“ formulę. Šiai dienai džiaugiamės stulbinančiomis istorijomis ir teigiamais CRESCINA HFSC 100% vartotojų rezultatais visame pasaulyje.KAIP TAI VEIKIA?

 Crescina sudėtyje esantys komponentai stimuliuoja pakartotinį plaukų augimą retėjančiose vietose, kur folikulai nėra visiškai sunykę. Sudaromos idealios salygos plaukui augti.

 

ĮRODYTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS ŠVEICARIJOJE

24 
METAI
35
ŠALYS
8
 PATENTAI

VISKĄ VADINKIME SAVO VARDAIS

PLAUKŲ RETĖJIMAS

Plaukų retėjimas – tai procesas, kuomet plaukai atauga vis plonesni, kol folikulas galutinai sunyksta. Plaukai neatauga. Crescina priemonė veikia plauko svogūnėlį, aktyvuojami nesunykę plaukų svogūnėliai, žadinamos „miegančios“ kamieninės lastelės, skatinamas fiziologinis plauko ataugimas.


PLAUKŲ SLINKIMAS

Plaukų slinkimas- tai plauko atsiskyrimas nuo folikulo. Daugelis rinkoje esančių priemonių turi tik slinkimą stabdantį poveikį, veikiamas plauko folikulas. Didinamas plauko folikulo sienelės elastingumas, siekiama “prikabinti” plauką prie folikulo. Stabdomas priešlaikinis plauko atsiskyrimas nuo folikulo.


8 patents: Switzerland, USA, Europe

Swiss Patent CH 693 814 A5
Swiss Patent CH 693 815 A5
Swiss Patent CH 697 229 B1
Swiss Patent CH 703 390 B1
Swiss Patent CH 693 816 A5
Swiss Patent CH 704 629 B1
USA Patent US 6,479
059 B2 European Patent EP 2 561 858

CRESCINA 100% efektyvumas visiems testo dalyviams*.

Atlikti klinikiniai tyrimai. 4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo CRESCINA HFSC, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai, kurie naudojo CRESCINA RE-GROWTH, informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t.y. mažiausiai +7 daugiausiai +41 naujas plaukas, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu. Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf.

CRESCINA 85% teigiami klientų atsiliepimai

Apklausos vaistinėse. CRESCINA Re-Growth  vartotojų įvertinimas: 85% teigiami vartotojų (6205 teigiami atsiliepimai iš 7300  apklaustųjų, 2-4 mėnesius naudojusių CRESCINA priemones.

CRESCINA žadina miegančius folikulus ir prikelia juos naujam gyvenimui


CRESCINA produktai yra žinomi plaukų atauginimo produktų rinkoje nuo 1996 metų, tačiau iki šiol yra atliekami laboratoriniai tyrimai, siekiant tobulinti produktą.

„Labo Cosprophar Suisse“  turi dvi privačias laboratorijas Šveicarijoje ir Italijoje, bei glaudžiai bendradarbiauja su Europos, Amerikos ir kitų šalių laboratorijomis.

CRESCINA bene vienintelė priemonė skatinanti plaukų augimą, kurią galima naudoti nėsčiosioms ir maitinančioms moterims, žmonėms po chemoterapijos. Puiki alternatyva medikamentams, esant tokiems susirgimams kaip androgeninė alopecija. CRESCINA žadina miegančius folikulus ir prikelia Juos naujam gyvenimui. Taip pat tai yra puiki profilaktikos priemonė naudojama po gimdymo, po temperatūrinių skirtumų, norint pamaitinti ir sustiprinti plauko folikulą bei svogunėlį.

35 šalyse (Jungtinės Amerikos valstijos, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija, Rusija ir kt.) yra prekiaujama CRESCINA produktais vaistinėse ir prekybos vietose.

FILLERINA® - pirmasis pasaulyje neinvazinis 6 hialurono rūgščių ir peptidų užpildas veido raukšlėms skirtas naudoti namuose, be adatų 
Odos dehidratacija yra viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių. Hialurono rūgštis sulaiko drėgmę elastino ir kolageno sluoksniuose, kurie sudaro pamatinį  odos „karkasą“. Nuo hialurono kiekio kiekio organizme priklauso elastingos, stangrios, spindinčios odos išvaizda. 
Šiandien dauguma suvokia chirurginių intervencijų riziką, todėl ieško alternatyvių sprendimų.

Hialurono rūgštis yra natūrali sudedamoji mūsų odos dalis, kurios randama ne tik paviršiniame epidermio sluoksnyje, bet ir gilesniuose dermos sluoksniuose ir kurios su metais natūraliai mažėja odoje, todėl pagalvoti apie kasdienes priemones su šia rūgštimi patariama jau nuo 18 metų.

Kaip atsirinkti efektyvius produktus su hialuronu ?

Lentynose gausu produktų su hialurono rūgštimi. Tačiau, kaip išmokti skaityti produktų sudedamąsias dalis ir suprasti, kurie bus efektyvūs? Pakuotėje pažymėta hialurono rūgštis nebūtinai pasieks giliuosius odos sluoksnius.

Dažniausiai kasdienio naudojimo produktų sudėtyje randama didelės molekulinės masės hialurono rūgštis. Mūsų odos paviršinės ląstelės nuolat atsinaujina, kas 28 – 56 dienas, todėl tokio produkto poveikis bus trumpalaikis ir paviršinis.

Tam, kad hialurono rūgštis pateisintų lūkesčius ir atliktų savo darbą – ne tik drėkintų paviršių, bet ir didintų elastingumą, stangrumą, suteiktų apimties norimoms zonoms – ji privalo būti itin mažos molekulinės masės, bent jau 1000 daltonų.

REVOLIUCINĖ FORMULĖ PATENTUOTA šVEICARIJOJE


Po ilgamečių tyrimų
Šveicarijos „Labo cosprophar“ mokslininkai atrado formulę, kuri yra išsigelbėjimas bijančioms adatų - pirmasis neinvazinis hialurono užpildas su peptidais veido raukšlėms FILLERINA®, skirtas naudoti namuose, išoriškai.

FILLERINA® yra peptidų pagrindu pagamintas hialurono rūgšties užpildas, skirtas išlyginti veido raukšles ir pakelti veido ovalą, skruostus ir lūpas. „Fillerina“ užpildas yra sukurtas koreguoti amžiaus ir mimikos raukšles, odos mikroreljefą skirtingose veido vietose - užpildas drėkina odą, išlygina mažas raukšles, prideda skruostikaulius, išlygina odą aplink kaklą, pakelia kontūrą. veido.

Produkto unikalumas – 6 skirtingos itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) bei peptidai - tai trumposios amino rūgštys, „informacijos nešėjai“, kurių dėka hialuronas „nunešamas“ iki giliausių odos sluoksnių.

Kompleksiškai naudojant FILLERINA® užpildą 14 dienų, o vėliau dieninį, naktinį, paakių ir lūpų kremus – raukšlių gylis užpildomas nuo 21,8% iki 54.8%, skruostikaulių apimtis padidėja nuo 2.5 mm iki 3.6 mm, o lūpų apimtis - nuo 14,2% iki 44.7%.

Procedūra su FILLERINA® užpildu atliekama namuose 14 dienų iš eilės, o trunka vos 10 min. Priemonės lengvai ir paprastai užtepama rinkinyje esančiais patentuotais aplikatoriais probleminėse vietose – ant veido, kaklo, iškirptės raukšlelių, skruostikaulių ir lūpų.

Prieš naudojant FILLERINA produktus rekomenduojama išgerti bent 2 stiklines vandens, o visos dienos metu suvartoti papildomą nei įprastai vandens kiekį. 

FILLERINA produktai tinka visų tipų, visų amžiaus grupių moterims ir vyrams 


FILLERINA® visi 
produktai yra trijų koncentracijų: GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3. Pasirinkite tinkamo stiprumo produktą ne tik pagal savo amžių, bet atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį:

  • GRADE 1 (1 lygis) - silpniausios koncentracijos produktas. Naudokite, jei šiuo metu pas Jus formuojasi pirmosios raukšlės ir mimikos raukšlelės, prasidėjęs veido odos suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.
  • GRADE 2 (2 lygis) - vidutinio stiprumo produktas.  Naudokite, jei šiuo metu yra nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina matomų raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. 
  • GRADE 3 (3 lygis) - stipriausias produktas. Naudokite, jei šiuo metu yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. 
Produkto poveikis yra kaupiamasis ir išlieka 3 – 4 mėnesius. Rekomenduojama kartoti tris kartus per metus. FILLERINA - naujos kartos ne invazinės procedūra užkariauja moterų ir vyrų širdis. Kosmetinės procedūros namuose tampa sprendimu ir alternatyva chirurginėms intervencijoms. Prisijunkite prie tūkstančių moterų ir vyrų visame pasaulyje, kurie džiaugiasi ir garsiai dalinasi FILLERINA produktų rezultatais.

Šypsokitės drąsiai – Jūsų raukšlelėmis pasirūpins FILLERINA®