Sveiki

Nuo pat UAB „Biofarmacija“ įsikūrimo pradžios 2012 metais, mes vadovaujamės principais, kurie leidžia mums būti ne tik išskirtiniais regione, bet ir Jums suteikti galimybę savo įprastą maisto racioną papildyti unikaliais maisto papildais. O nuo 2017 m. kartu su mūsų partneriais „Labo Cosprophar Suisse“ Baltijos šalyse pristatome priekinius ženklus CRESCINA ir FILLERINA. CRESCINA - tai plaukų terapijos priemonės, kurios stimuliuoja fiziologinį plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą. FILLERINA - pirmasis pasaulyje neinvazinis užpildas veido raukšlėms su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais. 

Labo Cosprophar Suisse“ Šveicarijoje 1989 m. įkurta įmonė. Šiuo metu produkcijos gamybos vietos yra Šveicarijoje ir Italijoje.

KAS ATRODO BUVO NEĮMANOMA,
DABAR TAPO REALU!

Plaukų retėjimas ir slinkimas yra opi grožio problema tiek vyrams, tiek moterims, o mes sakome, kad turime unikalų sprendimą – plaukų augimą skatinančią ir slinkimą stabdančią priemonių liniją CRESCINA!  

Gamintojas „Labo Cosprophar Suisse“ 1998 m. patentavo originalią „Crescina Re-Growth“ formulę. Šiai dienai džiaugiamės stulbinančiomis istorijomis ir teigiamaias rezultatais CRESCINA vartotojų visame pasaulyje.


9 patents: Switzerland, USA, Europe

Swiss Patent CH 689 821 A5
Swiss Patent CH 693 814 A5
Swiss Patent CH 693 815 A5
Swiss Patent CH 697 229 B1
Swiss Patent CH 703 390 B1
Swiss Patent CH 693 816 A5
Swiss Patent CH 704 629 B1
USA Patent US 6,479
059 B2 European Patent EP 2 561 858

100% efektyvumas visiems testo dalyviams*.

Atlikti klinikiniai tyrimai. 4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo Crescina HFSC, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t.y. mažiausiai +7 daugiausiai +41 naujas plaukas, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu. Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf.

85% teigiami klientų atsiliepimai

Apklausos vaistinėse. Crescina Re-Growth  vartotojų įvertinimas: 85% teigiami vartotojų (6205 teigiami atsiliepimai iš 7300  apklaustųjų, 2-4 mėnesius naudojusių Crescina priemones.

CRESCINA ŽADINA MIEGANČIUS FOLIKULUS IR PRIKELIA JUOS NAUJAM GYVENIMUI


CRESCINA jau 21 metus yra žinoma plaukų atauginimo priemonių rinkoje, bet iki šiol jai atliekami laboratoriniai tyrimai, siekiant tobulinti produktą.

“Labo Cosprophar Suisse”  turi dvi privačias laboratorijas Šveicarijoje ir Italijoje, bei glaudžiai bendradarbiauja su Europos, Amerikos ir kitų šalių laboratorijomis.

CRESCINA bene vienintelė priemonė skatinanti plaukų augimą, kurią galima naudoti nėsčiosioms ir maitinančioms moterims, žmonėms po chemoterapijos. Puiki alternatyva medikamentams, esant tokiems susirgimams kaip androgeninė alopecija. CRESCINA žadina miegančius folikulus ir prikelia Juos naujam gyvenimui. Taip pat tai yra puiki profilaktikos priemonė naudojama po gimdymo, po temperatūrinių skirtumų, norint pamaitinti ir sustiprinti plauko folikulą bei svogunėlį.

43 šalys (Jungtinės Amerikos valstijos, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija, Rusija ir kt.), prekiaujama tik vaistinėse arba internetu.

VISOSE DIDŽIAUSIOSE VAISTINĖSE