Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Pristatymas

 • Prekių pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS virš 40 €*. 
 • Pristatymas Lietuvoje į DPD pickup paštomatus 4.00 €   (kai siunta nesiekia 40 €). 
 • Pristatymas Lietuvoje į namus ar biurą su DPD kurjeriu 5.00 €   (kai siunta nesiekia 40 €). 
 • NEMOKAMAS atsiėmimas ir produktų įsigijimas Klaipėdoje adresu: UAB BIOFARMACIJA, Tilžės g. 86 (įėjimas šalia 2 sandėlio), darbo dienomis 8:00-17:00 val. (penktadieniais iki 16:00 val.), 12:00-13:00 val. pietų pertrauka.
 • Prekės pristatomos per 3 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas darbo dieną iki 9 val. ryto. Šiuo metu, dėl DPD užimtumo, užsakymų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau nei įprastai. Apgailestaujame!
 • Užsakymo pristatymas gali vėluoti, dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių - pavyzdžiui DPD kurjerių veiklos sutrikimų, bankų veiklos sutrikimų ir kitų aplinkybių. Esant tokiai situacijai, susisiekite su mumis ir rasime geriausią sprendimą.
 • Prekes pristatysite Jūsų nurodytu adresu. Nurodykite tikslų adresą, pašto kodą, pastabose įrašykite durų kodą ar kitą svarbią informaciją kurjeriui. Tai padės siuntai pasiekti Jus laiku. 
 • PRISTATYMAS Į UŽSIENIO ŠALIS. Galimas pristatymas į užsienio šalis. Parašykite admin@biofarmacija.lt savo tikslų adresą, kuriuo norite pristatyti siuntą ir mes parašysime Jums siuntos pristatymo kainą. 
 • *Pristatymas į Nidą, Kuršių Neriją - papildomai prie įprastos siuntos kainos prisideda +27.00 € pristatymo mokestis. 
 • Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.
 • Apie pristatymą informuosime Jus el. laišku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

------------

PASIKEITIMAI. 
Dėl karantino nuo 2020.03.16 yra pasikeitusi DPD kurjerių siuntų pristatymo tvarka siekiant sumažinti riziką klientams ir kurjeriams (Smulkesnė  informacija dėl DPD Lietuva paslaugų teikimo karantino laikotarpiu https://www.dpd.com/lt/pradzia/koronavirusas).

 • BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS

Nuo 2020.03.16 pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.
Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.
2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.
3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.
Informavimas. 
Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus.
Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t.y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

--------------------------------

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

 • kokybiškos prekės kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą;
 • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

        

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. 

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. 

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.