Pristatymas

Per 2-3 darbo dienas, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 14 val.
Apie pristatymą informuosime el. laišku.
Prekes pristatome tiesiai į namus, biurą ar kitą nurodytą adresą. 
Prieš atvykstant kurjeris susisiekia su Jumis dėl patogaus pristatymo.
Prekių pristatymas - NEMOKAMAS


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

  • kokybiškos prekės kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą;
  • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

        

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. 

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. 

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

 

VISOSE DIDŽIAUSIOSE VAISTINĖSE