Pristatymas

Svarbi informacija: Jei norite spėti gauti užsakymą iki švenčių, užsakymą pateikite ne vėliau kaip 2019 m. gruodžio 18 d. 11 val. Pateikus užsakymą vėliau, prekių pristatymas numatomas 2019 m. nuo sausio 6 d.

  • Per internetinę bankininkystę apmokėti užsakymai ir pateikti darbo dieną iki 10 val. bus pristatyti per 3 darbo dienas.
  • SVARBU! Jei pasirinkote apmokėjimą į mūsų sąskaitą paprastu  bankiniu pavedimu, užsakymo apdorojimas  užtruks šiek tiek ilgiau, kol gausime informaciją iš banko, apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą. Tačiau  stengiamės prekes  išsiųsti kaip įmanoma greičiau. Užsakymai bus pristatyti per 3 - 5 darbo dienas. 
  • Užsakymo pristatymas gali vėluoti, dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių - pavyzdžiui DPD kurjerių veiklos sutrikimų, Bankų veiklos sutrikimų ir kitų aplinkybių. Esant tokiai situacijai, susisiekite su mumis ir rasime geriausią sprendimą.
  • Apie pristatymą informuosime Jus el. laišku.
  • Prekes pristatysime tiesiai į namus, biurą ar kitą nurodytą adresą. Nurodykite tikslų adresą ir pašto kodą. 
  • Prieš atvykstant kurjeris susisies su Jumis dėl patogaus pristatymo.
  • Prekių pristatymas - NEMOKAMAS virš 19,50 Eur. 


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

  • kokybiškos prekės kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą;
  • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

        

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. 

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. 

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

 

VISOSE DIDŽIAUSIOSE VAISTINĖSE