Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

CRESCINA – tai patentuotas kosmetinis vietinio naudojimo preparatas ampulėje, pagamintas aminorūgščių cisteino ir lizino pagrindu su augalinės kilmės glikoproteinu, skatinančiais augimą, ir kamieninių ląstelių aktyvatoriumi, įkapsuliuotais į specialius nešiklius – ciklodekstrinus, užtikrinančius laipsnišką įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą. Taip veikiami prabunda miegantys svogūnėliai ir yra stimuliuojamas natūralus naujų plaukų augimas, užkertamas kelias per ankstyvam plaukų iškritimui.
Cisteinas, lizinas ir glikoproteinas skatina fiziologinį plaukų augimą, kadangi stimuliuoja svogūnėlio augimą, o po to jau ir paties plauko augimą. Plauko folikulo kamieninių ląstelių aktyvatorius užtikrina folikulo augimą ir gyvybinio ciklo nenutrūkstamumą bei sukuria idealias sąlygas naujiems plaukams augti.
Kiekvienoje gintarinės spalvos (CRESCINA linija naujų plaukų augimui skatinti) ampulėje yra 3,5 ml preparato, skirto vienam kartui. Šį preparatą rekomenduojama naudoti kasdien 5 dienas iš eilės, po to padaryti 2 dienų pertrauką. Naudojant CRESCINA liniją kompleksinei slenkančių plaukų korekcijai ir kompleksiniam augimo skatinimui (skaidrios ampulės), ampules rekomenduojama naudoti 5 dienas, tačiau kaitaliojant gintarines ir skaidrias ampules, o po to padaryti 2 dienų pertrauką. Kiekvienoje pakuotėje yra įdėta naudojimo instrukcija ir naudojimo schema. Priemonę reikia tepti ant švarios ir sausos galvos odos. Priemonė netepa ir neriebina plaukų. Ampulę atidarykite vadovaudamiesi dėžutėje esančia instrukcija.
CRESCINA prekės ženklas pristato tik dvi priemonių linijas: CRESCINA naujų plaukų augimui skatinti ir CRESCINA kompleksinei slenkančių plaukų korekcijai ir kompleksiniam augimo skatinimui. CRESCINA naujų plaukų augimui skatinti. Ši priemonė stimuliuoja natūralų plaukų augimą. Parduodama dėžutėse po 10 arba 20 ampulių (gintarinės spalvos) su specialiu antgaliu, kad preparatą būtų galima lengviau paskirstyti. CRESCINA kompleksinei slenkančių plaukų korekcijai ir kompleksiniam augimo skatinimui. Šios priemonės sudėtyje yra visas kompleksas medžiagų, apsaugančių nuo plaukų slinkimo ir stimuliuojančių naujų plaukų augimą. Vienoje pakuotėje yra 10 gintarinės spalvos ampulių ir 10 skaidrių ampulių, taip pat specialus antgalis, kad preparatą būtų galima lengviau paskirstyti. Gintarinės spalvos ampulė skirta skatinti plaukų augimą, o skaidrioje ampulėje esantis inovatyvus patentuotas HSSC (kamieninių ląstelių augimo aktyvatorius) kompleksas bei hidroksiprolinas, asparagino rūgštis, fermentacijos aktyvatorius ir taurinas veiksmingai stiprina plaukus ir jų šaknis.
Trumpiausia rekomenduojama naudojimo trukmė yra ne mažiau kaip du mėnesiai. 10 ampulių yra skirta dviejų savaičių kursui, 20 ampulių – mėnesiui, 40 ampulių – dviem mėnesiams
Kadangi moterų plaukai yra labiau veikiami streso (aukšta džiovinimo ir šukuosenos formavimo temperatūra, cheminių plaukų formavimo ir fiksacijos priemonių naudojimas, dažymas), moterims skirto preparato sudėtyje yra daugiau plauką apsaugančių ir tausojančių medžiagų.
Tam yra net kelios priežastys. Kompleksas yra gavęs 9 patentus (Šveicarijoje, JAV ir Europoje). Atlikus daugelį klinikinių tyrimų, preparatas 100 proc. tiriamųjų asmenų buvo veiksmingas. Elektroniniais skaičiavimais, visi užsiregistravę dalyviai pažymėjo teigiamus rezultatus – augimas nuo 7 iki 41 naujo plauko 1,8 cm2 plote. Tai pirma tokia priemonė, kurią naudojant 4 mėnesius prognozuojamas vidutinis naujų palukų išaugimas yra nuo 6 iki 300. Pagal savo poveikį ši preparatą galima prilyginti injekcijoms, kurios vidutiniškai kainuoja brangiau, tačiau CRESCINA naudoti daug patogiau ir maloniau – neskausminga, saugu ir paprasta. Nepaisant to, CRESCINA užtikrina ne tik kosmetinį efektą. Šio preparato poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais.
Preparatas sukurtas kaip trys specialios dozės (200, 500 ir 1300) skirtingoms plaukų retėjimo stadijoms, kad būtų užtikrintas plaukų retėjimo ir prasidedančio plikimo terapijos veiksmingumas. Šios dozės pritaikytos trims vyrų ir moterų plikimo stadijoms: ankstyvajai, vidutinei ir vėlyvajai (pažengusiai). Pasinaudokite fotografine plaukų retėjimo skale (Hamiltono ir Norvudo vyrų plikimo skalė ir Liudvigo moterų plikimo skalė), kad pasirinktumėte tinkamiausios dozės preparatą.
Tai priklauso nuo problemos. Jeigu ji susijusi su plaukų slinkimu, ir atitinkamai jų retėjimu, derėtų naudoti visą priemonių kompleksą. Tačiau jeigu tiesiog neauga nauji plaukai, pakaktų preparato, skirto tik plaukų augimui skatinti.
Preparato naudojimui nėra jokių kontraindikacijų, jis neriebina odos. Kadangi priemonę reikia tepti ant švarios ir sausos galvos odos, prieš naudojimą išsiplaukite galvą ir išdžiovinkite plaukus. Gydant seborėją, CRESCINA priemones taip pat galima naudoti tuo pačiu metu, kadangi jos papildomai teigiamai veikia galvos odą ir padeda slopinant seborėjos simptomus.
Preparato nepatenka į kraujotaką, jis neturi sisteminio poveikio, todėl jo naudojimas niekaip neveikia nėštumo, žindymo ir yra visiškai saugus naudoti šiais laikotarpiais. Be to, CRESCINA priemonės yra labai veiksmingos kovoje su plaukų slinkimu ir retėjimu minėtais moters gyvenimo periodais.
Preparatą būtina laikyti 5–25°C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Pradarytą ampulę, pridengtą dangteliu, šaldytuve galima laikyti ne ilgiau kaip vieną savaitę.
Plaukų slinkimo problema gali būti aktuali ir jaunuoliui, kuris dėl tam tikrų priežasčių (pavyzdžiui, hormonų persitvarkymo) ima plikti labai anksti, būdamas vos 18–20 metų amžiaus. Tokiais atvejais CRESCINA priemones galima naudoti, tačiau dėl ankstyvo plikimo derėtų pasikonsultuoti su gydytoju.
CRESCINA preparatai yra visiškai saugūs naudoti, hipoalerginiai ir nesukelia jokio šalutinio poveikio. Šiose priemonėse nėra dažiklių, hormonų, kitų kenksmingų biologinių medžiagų. Svarbu – naudojant priemones galvos oda gali parausti ir imti šiek tiek niežėti dėl to, kad sudėtyje yra spiritinio tirpalo. Šie pojūčiai praeina per 5 minutes po priemonės panaudojimo.