Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

reHAIR KAUKĖ galvos odai nuo plaukų slinkimo

 • 20.99€

reHAIR KAUKĖ galvos odai nuo plaukų slinkimo - 7290010168569 - Akcija 2 už 1 - reHAIR KAUKĖ NUO PLAUKŲ SLINKIMO NEGYVOSIOS JŪROS JUODASIS PURVAS KOLAGENAS I TIPO DILGĖLIŲ EKSTRAKTAS SVOGŪNŲ EKSTRAKTAS DIRVINIO ASIŪKLIO EKSTRAKTAS LAUMIAPLAUKIO

reHAIR KAUKĖ NUO PLAUKŲ SLINKIMO

NEGYVOSIOS JŪROS JUODASIS PURVAS
KOLAGENAS I TIPO
DILGĖLIŲ EKSTRAKTAS
SVOGŪNŲ EKSTRAKTAS
DIRVINIO ASIŪKLIO EKSTRAKTAS
LAUMIAPLAUKIO ADIANTO EKSTRAKTAS

Purvo kaukės milteliai
10 pakelių x 15 g


Image

Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.

Image
Image

SUAUGUSIEMS
Vienos pakuotės užteks:
10 savaičių

Galvos odai skirta Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė galvos odai su I tipo kolagenu, siliciu dilgėlių, svogūnų, dirvinių asiūklių ir laumiaplaukių adiantų ekstraktais. Skatina plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą. Stiprina plaukų šaknis, gerina plaukų būklę. Detoksikuoja ir valo galvos odą. Lėtina senėjimo procesą, drėkina, tonizuoja, minkština plaukus, ramina sudirgusią ir jautrią galvos odą. Turi antibakterinių savybių. 100 % natūralios kilmės produktas. Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be dažiklių, konservantų ar parabenų!


Negyvoji Jūra

Žemiausia žemės vieta, per tūkstančius metų gelmėse sukaupusi dideles koncentracijas natūralių mineralų ir mikroelementų: sidabro, silicio, kalcio, magnio, geležies (III), kalio, titano, (IV), cinko ir kt. Tai vienintelis telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.


reHAIR produkte esančios aktyviosios veikliosios medžiagos:

 • STABDO SLINKIMĄ
 • SKATINA AUGIMĄ
 • STIPRINA ŠAKNIS
 • GERINA PLAUKŲ BŪKLĘ
 • DETOKSIKUOJA IR VALO GALVOS ODĄ
 • DRĖKINA
 • TONIZUOJA
 • MINKŠTINA PLAUKUS

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

 • Negyvosios jūros juodasis purvas
 • I tipo kolagenas
 • Dilgėlių ekstraktas
 • Svogūnų ekstraktas
 • Dirvinių asiūklių ekstraktas
 • Laumiaplaukių adiantų ekstraktas
Image

Sudedamosios dalys: Negyvosios jūros juodojo purvo milteliai, hidrolizuotas I tipo kolagenas, svogūnų ekstraktas (lot. Alium Cepa), didžiosios dilgėlės ekstraktas (lot. Urtica Dioica Extract), dirvinio asiūklio ekstraktas (lot. Equisetum arvense), laumiaplaukio adianto ekstraktas (Adiantum Capillus-Veneris).

Naudojimas:

 1. Vieno pakelio miltelius (10 g) išmaišykite indelyje su pasirinktu skysčiu. Miltelius sumaišykite su panašiu kiekiu skysčio, kol gausite kremo tirštumo masę. Riebiai galvos odai rinkitės šiltą vandenį ar alijošiaus gelį. Sausai odai rinkitės ricinos aliejų ar gliceriną.
 2. Kaukę tepkite ant šampūnu išplautos, drėgnos galvos odos.
 3. Kaukę laikykite 4-5 min (neleiskite išdžiūti, neperlaikykite), kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę. Riebiai galvos odai 1-2 kartus per savaitę.
 4. Po kaukės procedūros rekomenduojama naudoti plaukų kondicionierių.


Pakuotėje: 10 pakelių
1 pakelyje: 15 g mišinys plaukų ir galvos odos kaukei
Grynasis kiekis: 10 pakelių x 15 g = 150 g
Įspėjimai: Prieš naudojimą ant šviesintų plaukų – išbandykite kaukę ant plaukų sruogos, nes gali keisti plauko spalvą. Tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su sudirgusia, jautria ir alergiška oda. Prieš naudojant išbandykite vidinėje riešo pusėje.

 TYRIMAI : 2 mėnesius J.S Hamilton laboratorijoje vykdomas klinikinis (aparatinis) bei kokybinis apklausos tyrimas, kuriame dalyvavo 22 žmonės (18-62 amžiaus vyrai ir moterys, turintys skirtingą galvos odos tipą).

Visi dalyviai, 100% turintys jautrią galvos odą po reHair MASK naudojimo  informavo apie teigiamus rezultatus, t.y. :

·         Produktas tonizuoja galvos odą, teigia 100% apklaustųjų;

·         Produktas valo galvos odą, teigia 95% apklaustųjų;

·         Produktas drėkina galvos odą, teigia 90% apklaustųjų.

·         Produktas skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, gerina plaukų būklę, minkština plaukus,  ramina sudirgusią ir jautrią galvos odą, teigia 85% apklaustųjų.

·         Produktas akivaizdžiai sumažina plaukų slinkimą,  teigia 80% apklaustųjų;

Kliento deklaruotos savybės buvo patvirtintos remiantis instrumentiniais bandymais, naudojant Mexametter® MX 18: produktas skatina plaukų augimą ir gerina plaukų tankį.  

Remiantis medicininėmis apžiūromis ir apklausomis J.S.Hamilton laboratorijos išvada teigia, kad išbandytas produktas reHAIR  MASK buvo labai gerai toleruojamas naudojimo vietoje. Visiems tiriamiesiems, baigusiems tyrimą, nebuvo jokių neigiamų simptomų ir jausmų, kurie galėtų rodyti netoleravimą bet kuriam produkto komponentui, pvz., dirginimą, deginimo pojūtį, paraudimą ar niežėjimą. Produktas nesukėlė sausumo taikymo vietoje nė vienam asmeniui.

Tyrimo rezultatai leidžia daryti išvadą, kad žmonėms, kuriems nėra kontraindikacijų, produktas yra gerai toleruojamas pagal paskirtį.

Produktas veiksmingas 100% tyrimo dalyvių.

Net 25 % apklaustųjų rinktųsi reHair Mask kaip alternatyvą anksčiau naudotiems panašaus poveikio produktams.

Net 70% rekomenduotų šį produktą aplinkiniams.       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Gamintojas: „Gadot Biochemical Industries Ltd.“, P.O.B. 10636 Haifa, Izraelis.
Atstovas Lietuvoje: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, Lietuva, info@biofarmacija.lt, +37068778417, www.biofarmacija.eu

Atsiliepimai