Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

SPECIAL EDITION. FILLERINA 12HA dermatologinis kosmetinis užpildų rinkinys lūpoms ir akių sričiai, 4 lygis

  • 135.00€
  • 94.50€

Nemokamas pristatymas
SPECIAL EDITION. FILLERINA 12HA dermatologinis kosmetinis užpildų rinkinys lūpoms ir akių sričiai, 4 lygis - fillerina-12ha-rinkinys-lips-eyes-4-lygis - FILLERINA® hialurono užpildai nuo raukšlių - Šis Special Edition Fillerina 12 HA rinkinys išlaisvins Jūsų tikrąjį grožį. Pajauskite dar daugiau pasitikėjimo savimi su Fillerina 12 HA procedūromis, kurios leis Jums pasiekti nepriekaištingą lūpų ir akių kontūro grožį

Šis Special Edition Fillerina 12 HA rinkinys išlaisvins Jūsų tikrąjį grožį. Pajauskite dar daugiau pasitikėjimo savimi su Fillerina 12 HA procedūromis, kurios leis Jums pasiekti nepriekaištingą lūpų ir akių kontūro grožį.

Fillerina 12 HA dermatologinis gelinis užpildas lūpoms - tai dermatologinė - kosmetinė gelio procedūra skatinanti audinių putlumą ir užpildymą bei paryškina lūpų kontūrą dėl savo priešraukšlinio poveikio.

Fillerina 12 HA dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams - tai dermatologinė- kosmetinė gelio procedūra, kuri padeda užpildyti "žąsies kojelių" raukšles prie akių kontūro ir padeda pakelti vokus.

Atsiliepimai