2 nemokami mėginėliai su kiekvienu užsakymu
Nemokamas pristatymas perkantiems virš 40€
Užsisakyk naujienlaiškį Kontaktai

Užkritę vokai. Kaip su tuo kovoti?


Užkritę vokai. Kaip su tuo kovoti?

Ar žinojote, kad užkritę akių vokai ir paburkę paakiai gali sendinti net ir labai jaunas merginas? Ši problema gali būti ne tik estetinė, bet ir trikdyti periferinį regėjimą, nes susiaurėja akiplotis.

Maišeliai po akimis dažnai atsiranda dėl tose vietose susikaupusio vandens. To priežastis – druskos. Paburkę paakiai ryte gali būti sūraus maisto arba ašarų išvakarėse padarinys. Išspręsti padėtų - pakankamo vandens kiekio sunaudojimas. Tad pabrinkusių paakių ir vokų priežastys dvi: skysčių perteklius arba didžiulis jų trūkumas.

Jums padės revoliucinės formulės paakių priežiūrai!

Trigubo poveikio inovatyvus produktas lygiai paakių odai!  


FILLERINA 932 Eyes&Eyelids - dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams.

1) Efektyviai užpildo raukšles akių zonoje, užpildo raukšleles „varnų kojelių“ zonoje,

2) Pakelia vokus, suteikia stangrumo.

3) Atkuria odos elastingumą.

Šį poveikį sukuria ypatinga formulė sukurta specialiai plonai ir jautriai akių sričiai: 9 skiritngos HIALURONO rūgšties molekulėmis, 3 KOLAGENO molekulės ir 2 rūšių ELASTINO molekulės.


Sukurta specialiai plonai akių ir lūpų zonos odai prižiūrėti.

 

FILLERINA paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais. Mažina ir užpildo raukšleles, suteikia stangrumo, giliai drėkina. Kasdienei paakių ir lūpų priežiūrai.

! 


Prieš naudojant FILLERINA produktus rekomenduojama išgerti bent 2 stiklines vandens, o visos dienos metu suvartoti papildomą nei įprastai vandens kiekį.